سخنان عجیب آقای حاتمی معاون اقتصادی استاندار ، در خصوص پتروشیمی اسلام آباد غرب !
اس
اسلام آباد جوان : پس از آنکه جناب آقای حاتمی معاون اقتصادی استاندار،  در اظهار نظری عجیب پتروشیمی اسلام اباد غرب را ، واحدی تعطیل شده نامگذاری نمود ‌. سیل انتقادات مردم و رسانه ها و نسبت به این اظهار نظر را شاهد بودیم .
جناب آقای حاتمی معاون اقتصادی استانداری ، شما  که از ابتدای دولت جناب روحانی به عنوان معاون استاندار کرمانشاه بوده اید،   زمانی که چهار سال پیش بحث ایجاد پتروشیمی در اسلام‌آباد غرب مطرح شد همگان سخن از اشتغالزا بودن این طرح دادند ، حال چه شده است که شما اساس این طرح را اشتباه میدانید و بیان میکنید این پروژه یک پروژه تعطیل شده میباشد . 
آقای معاون اقتصادی آیا اگر این طرح متعلق به استانی دیگر بود باز هم اینگونه عمل میکردید ؟ 
احداث پتروشیمی اسلام آباد غرب مطالبه بحق مردم این شهرستان است و هیچگاه راضی نخواهند بود این پروژه به تعطیلی کشیده شود  .چشم امید جوانان  بیکارترین شهر ایران به احداث این پتروشیمی  و منطقه ویژه اقتصادی است که سالهاست پلکان ترقی و تریبون انتخاباتی نمایندگان این شهرستان بوده است  . آقایان مسئول ساکن در استانداری اگر نمیتوانید شرایطی که منجر به اشتغال میشود  را برای جوانان این استان و در راس آن این شهرستان مظلوم  فراهم میکند ،  مهیا کنید ، حداقل با اظهار نظرهای خود چند پروژه باقی مانده را به نابودی نکشانید .. 
مطمنا رسانه های شهرستان اعم از تیتر نیوز و دیگر رسانه ها که بحق در انعکاس مشکلات شهرستان تلاشی وافر دارند تا به نتیحه رسیدن پتروشیمی شهرستان تلاش خویش را متوقف نخواهند کرد و پیگیر به سرانجام رسیدن این طرح ملی خواهند بود .


علی باقری شنبه 19 مرداد 1398 - 10:02 ق.ظ نظرات()
غایب روز خبرنگار در اسلام آباد غرب !

ا

اسلام آباد جوان :روز خبرنگار در اسلام آباد غرب در حالی برگزار شد که اداره فرهنگ و ارشاد اسلام آباد غرب همراه با همکاری هلال احمر ، شورای شهر، بهداشت و شهرداری و.. در مراسمی که در فرمانداری این شهرستان  برگزار شد و از خبرنگاران شهرستان تجلیل به عمل آمد که  شاهد غایب همیشگی این مراسمات بود .
 دکتر فلاحت پیشه که همواره خود را یک خبرنگار میداند امسال هم در این مراسم حضور نداشت و برای چندمین سال متوالی مراسم تجلیل از خبرنگاران بدون حضور ایشان برگزار شد . 
به نظر میرسد با توجه به اینکه ایشان چند وقت پیش بیان کرده بودند دیگر در حوزه انتخابیه شهرستان کاندید نخواهند شد دیگر هیچگاه خبرنگاران شاهد حضور ایشان در مراسمی جهت تجلیل از خبرنگار در قامت نماینده نخواهند بود...
امیدوار هستیم در آینده ای نه چندان دور ،  نماینده آتی اسلام آباد غرب  همچون گذشته در اینگونه مراسمات  که جهت پاسداشت روز قلم برگزار میشود حضوری فعال داشته باشد ...علی باقری پنجشنبه 17 مرداد 1398 - 10:20 ب.ظ نظرات()
دست فروشان اسلام آباد غرب و معضلی به نام مکان !


اس


اسلام آباد جوان : میوه فروشانی که عصر هنگام در چهارراه شهید هدایت مشغول کاسبی بودند ، با تصمیم متولیان  حال ساعت نوزده  به بعد در همان مکان مستقر میشوند و مجبور هستند در ساعت دیگر در سایر نقاط شهر  مستقر  شوند.
 بعد از تذکرات فراوان  جهت جلوگیری از سد معبر حال  تنی چند از آنان در بازار روز مستقر شده اند و گاهی اوقات  سبب ازدحام  و ترافیک در این مسیر میشوند .
مطمنا اگر  قرار است کار ساماندهی دستفروشان انجام شود باید جایگاه مشخصی برای آنان در نظر گرفته شود و اگر قرار است از سه  راه شهید هدایت رانده شوند و در بازار روز بمانند که نفس قضیه تغییری نکرده است . آن ازدحام و ترافیک هر چند کم  به این نقطه منتقل شده است .
امیدواریم اگر قرار است شهرداری و یا هر نهاد دیگری  کار ساماندهی دستفروشان  را به سرانجام برساند به چاپ بنر و ‌... اقدام نکند همانطور که با پیگیری های مداوم مشکل سد  معبر مغازه داران را حل کرد  ، محلی مشخص برای میوه فروشان نیز  در نظر گیرد چرا که با جابجای آنان از یک نقطه به نقطه دیگر مشکل سد معبر حل نخواهد شد و صرفا ازدحام جمعیت  جهت خرید میوه و هر چیزی دیگر از یک نقطه از شهر  به نقطه ای دیگر منتقل خواهد شد.


علی باقری دوشنبه 14 مرداد 1398 - 09:50 ب.ظ نظرات()
آقای فلاحت پیشه پتروشیمی اسلام آباد غرب را دریابید ...
ا

اسلام آباد جوان : بیش از ده سال است که مردم اسلام آباد غرب را با وعده پوچ ایجاد منطقه ویژه  اقتصادی( پتروشیمی ) در فکر اشتغالزایی بوده اند .  حال خبر میرسد که اصلا تفکر ایجاد پتروشیمی  در ابتدا اشتباه بوده است و قرار نیست پتروشیمی  در این شهرستان ایجاد شود .
دکتر فلاحت پیشه که هنوز وامدار آرای مردم این شهرستان است نیز تاکنون واکنشی نسبت به این موضوع نداشته اند و باید پرسید اگر پتروشیمی اسلام آباد غرب اشتباه بود چرا در طول این سالها نمایندگان محترم آن را پلی برای پیروزی در انتخابات خود کرده بودند ؟ چرا در طول این چند سال گذشته  کسی  به فکر بی ثمر بودن این  پروژه و بی حاصل بودن ان سخنی به میان نیاورد ؟ 
شهر شهیدان مرصاد در طول این سالها محل آزمون و خطای مدیران بسیاری بوده است و گویا پتروشیمی ، حال تبدیل به یک منطقه ناویژه شده است نیز مجالی برای آزمون و خطای مدیرانی بوده است که اشتغالزایی آن فقط در حد چند نفر نگهبان و ... بوده است.
امیدوار هستیم مدیران محترم استان در خصوص بی حاصل بودن  این پروژه در طول این سالها پاسخی مناسب برای خیل عظیم بیکاران این شهرستان داشته باشند .


علی باقری شنبه 12 مرداد 1398 - 05:42 ب.ظ نظرات()


ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو