تبلیغات
[ cb:blog_title ]
از بیسکویت ساقه طلایی تا پتروشیمی اسلام آبادغرب!
اس

اسلام آباد جوان به نقل از تیتر نیوز 
به گزارش تیترنیوز؛ چندی پیش در جلسه شورای اداری شهرستان اسلام آبادغرب با حضور فلاحت‌پیشه نماینده مجلس، بازوند استاندار کرمانشاه و سالاری معاون عمرانی وی در محل فرمانداری برگزاری شد.  در این جلسه، مدیرعامل پتروشیمی با بیان اینکه برخی از سرمایه گذاران انصراف داده اند یا سرمایه خود را افزایش نداده اند به توجیه متوقف شدن این پروژه پرداخت! بازوند استاندار کرمانشاه نیز در واکنش به این سخنان با بیان لطیفه‌ای، گفت :
شخصی بیمار بود و به وی گفتند بیسکویت ساقه طلایی را در چایی آغشته کند و بخورد، وقتی شخص بیمار بیسکویت را در چای خیس کرد، بیسکویت شل شد و در استکان افتاد ! آنگاه بود که این شخص بیمار گفت : چیزی که خودش را هم نمی‌تواند نگهدارد چطور می‌خواهد من را سرپا نگهدارد!
بازوند با تعریف این لطیفه به مسؤلین و مدیرعامل پتروشیمی گوشزد کرد که سرمایه‌گذاری که توان افزایش سرمایه خود را ندارد چطور می‌تواند پروژه چند هزار میلیاردی پتروشیمی را اجرا کند؟! ، لذا باید به دنبال سرمایه گذار جدید بود
منبع  : تیترنیوز


علی باقری دوشنبه 16 مهر 1397 - 12:39 ب.ظ نظرات()
از سراب تا واقعیت زیرگذر میدان امام خمینی (ره ) اسلام آباد غرب
اس

اسلام آباد جوان : در حالیکه طرح ایجاد زیر گذر در میدان امام خمینی ( ره )  اکنون در هاله ای از ابهام قرار دارد که تا چند وقت پیش ریس شورای شهرستان اسلام آباد غرب از تحقق وعده ایجاد زیرگذر  در این شهرستان خبر داده بود .
با ایجاد زیرگذر  در این مسیر قطعا مشکل ترافیک اصلی ترین میدان شهر نیز حل خواهد شد و دیگر شاهد گره ترافیک در این مسیر نخواهیم بود .. البته گویا ایجاد این طرح اکنون به دلیل برخی مشکلات در ابهام قرار گرفته است و گویا خبر از جایگزینی این طرح به دلیل پاره ای از  مشکلات است که طبق گفته یکی از اعضای شورای شهر هنوز هیچ چیز به قطعیت نرسیده است.
مشخص نیست اگر قرار به تغییر احداث زیرگذر و جایگزینی طرح است چرا ابتدا در همه جا بنر احداث زیرگذر زده شد و اگر قرار بر جایگزینی میباشد قرار است چه اتفاقی بیافتد که چهره اسلام آباد غرب زیباتر شود .
البته شهردار اسلام آباد غرب در گفتگوی کوتاه با این پایگاه خبری  بیان کرده بود درصورت ایجاد زیر گذر نسبت به تعریض خیابان و تصرف مغازه های اطراف هیچ اقدامی صورت نخواهد گرفت و اساسا طرح مذکور ارتباطی با تعریض خیابان ندارد . حال باید دید  سرانجام این طرح به کجا خواهد رسید و آیا مشکلات اجازه ساخت این پروژه را خواهد داد یا خیر؟


علی باقری شنبه 14 مهر 1397 - 04:52 ب.ظ نظرات()
از فاز دوم بیمارستان اسلام آباد غرب تا ساخت بیمارستان دوم این شهرستان
اس

اسلام آباد جوان  : پس از وقوع زلزله آبان ماه نود و شش و تخریب بیمارستان تازه ساز اسلام آباد غرب مسولین استانی از اعدام مسببین ساخت این  پروژه در این شهرستان خبر دادند.
حال با گذشت قریب به  یک سال از وقوع زلزله نه تنها کسی اعدام نشد بلکه بیمارستانی را که قرار بود در ابتدا تخریب شود در حال بازسازی ست.
 درحالی که  تعمیرات فاز دوم بیمارستان اسلام آباد غرب در حال انجام گرفتن است  که کار خاک برداری بیمارستان دوم  در منطقه شهریار شهر  نیز  چند روزیست که به جد  دنبال میشود.
امیدواریم اگر قرار است کار ساخت این بیمارستان هم به تاریخ بپیوندد و چندسال در پیچ و خم بخشنامه ها و بوروکراسی های اداری گم شود از همین امروز جلوی کار گرفته شود و وقت آن صرف تعمیر همین فاز دوم بیمارستان اول شود چرا که قریب یکسال ست که مردمی که جهت درمان خود رهسپار بیمارستان میشوند با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم میکنند


علی باقری یکشنبه 1 مهر 1397 - 03:21 ب.ظ نظرات()