تبلیغات
[ cb:blog_title ]
حاتم بخشی شهرداری اسلام آباد غرب در روز مرد !
اس
اسلام آباد جوان : 
در حالیکه شهرداری اسلام‌ آباد غرب با بدهکاری چند میلیاردی دست و پنجه نرم میکند  و جلسات متعددی برای برون رفت از  بحران بدی تشکیل میدهد  که طبق شنیده ها این مجموعه  در روز مرد ، مبالغ هنگفتی به نام هدیه  ، به کارمندان خود پرداخت کرده است.
اینکه این بذل و بخشش ها بر اساس چه حساب و کتابی  بوده است نیازمند ورود نهادهای نظارتی و بازرسی به این مجموعه میباشد ‌. 
پرداخت این هدایا در در حالی بوده است که برخی کارگران شهرداری اسلام آباد غرب ماه هاست  حقوق نگرفته اند و برای دریافت طلب خود هر روز وعده وعید میشنوند .  حال چگونه است که شهرداری اسلام آباد غرب به حاتم طایی  تبدیل  میشود و این هدایا را پرداخت می نماید .
امیدواریم شهرداری اسلام آباد غرب پاسخی قانع کننده در خصوص چگونگی تامین هزینه پرداخت این  هدایا برای اصحاب رسانه  و افکار عمومی داشته باشد چرا که مرزبان بخشم ریس فعلی شورای شهر اسلام آباد غرب نیز این حاتم بخشی شهرداری اسلام آباد غرب را تایید کرده است.


علی باقری شنبه 27 مرداد 1397 - 04:24 ب.ظ نظرات()
در جشنواره مرصاد وقتی میزبان خود نقش میهمان را دارا می باشد ...
اس

اسلام آباد جوان: جشنواره تئاتر  مرصاد در حالی در اسلام آباد غرب در حال برگزاری ست که غیر بومی ها پیشتاز مدیریت این جشنواره  هستند .
مطمنا در اینجا  هدف کم اهمیت جلوه دادن این جشنواره نیست چرا که شنیده شدن نام اسلام آباد غرب و یادآوری رشادت های مردم  اسلام آباد غرب در جریان هشت سال دفاع مقدس و عملیات غرورآفرین مرصاد خود امریست نیکو، سخن در اینجا  بر سر این است که  آیا بهتر نبود  مسئولین شهرستان به جای اینکه هزینه این جشنواره  را صرف برگزاری جشنواره ای  کنند که مدیران بومی در آن نقش کمرنگ  دارند و بازیگران اصلی آن نیز همه اکثرا  غیر بومی هستند و مدیریت جشنواره را در اختیار گرفته اند ، از نیروهای بومی نیز بیشتر استفاده میشد .
آیا بهتر نبود اداراتی که در مقام حمایت از این جشنواره بر امده اند ، حقوق و مزایای عقب افتاده  کارگران را پرداخت میکردند ... 
درست است که برگزاری این جشنواره سبب اعتلای نام شهر مرصاد میشود اما جشنواره ای که  در آن میزبان  بیشتر نقشی شبیه به  میهمان را دارا میباشد نمی‌تواند سبب آن شود که مردم شهر مرصاد کاستی های برگزاری این جشنواره را در نظر نداشته باشند ‌.


علی باقری سه شنبه 23 مرداد 1397 - 07:15 ب.ظ نظرات()
از غیبت فلاحت پیشه تا حضور نادری در جشنهای روز خبرنگار ...
ا

اسلام آباد جوان  : نماینده مردم اسلام آباد غرب برای چندمین سال متوالی در  محفل تجلیل از خبرنگاران حضور نداشت ‌ .
نماینده شهرستان اسلام آباد غرب که اکنون نام  ریس کمیسیون امنیت ملی را نیز به دوش میکشد از تاثیر گزاری رسانه های شهرستان و نقش آنان در انتشار اخبار آگاه است . 
در حالی نماینده شهرستان  در جلسه تجلیل از خبرنگاران حضور نداشت که نماینده مردم پاوه و جوانرود یعنی دکتر نادری در جلسه تکریم خبرنگاران شهر خویش حاظر شد و انتقاد را حق آنان  و مطالبه گری از مسولین را وظیفه ذاتی خبرنگاران دانست.
بی شک خبرنگاران پرچمداران روحیه مطالبه گری و وجدان بیدار جامعه هستند و بی توجهی به آنها نادیده گرفتن خواسته های به حق همه مردم شهرستان است.


علی باقری شنبه 20 مرداد 1397 - 05:57 ب.ظ نظرات()
روز خبرنگاران اسلام آباد غرب باز هم بدون نماینده برگزار شد !
اس
اسلام آباد جوان : مراسم روز خبرنگار در اسلام آباد غرب در حالی برگزار شد که نماینده محترم این شهرستان برای چندمین سال غایب  این مراسم بود
شنیده ها حکایت از آن داشت که ظاهرا دکتر فلاحت‌پیشه نماینده  محترم، در اسلام آباد غرب نیز حضور داشته اند اما بنا به دلایل خود، به مراسم نیامده اند .
در مراسم روز خبرنگار اسلام آباد غرب که به همت اداره ارشاد و امام جمعه محترم و دیگر مسئولان برگزار شد از خبرنگاران شهرستان، تشکر و قدردانی گردید .


علی باقری جمعه 19 مرداد 1397 - 11:12 ب.ظ نظرات()
حضور خبرنگاران اسلام آباد غرب در استانداری کرمانشاه
ا
اسلام آباد جوان :    مراسم روز خبرنگار که همت استانداری کرمانشاه و برای تجلیل ازخبرنگاران برگزار شد در این مراسم با حضور مهندس هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه، رحیم جعفری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، الهی تبار معاون سیاسی امنیتی ، سالاری معاون عمرانی استانداری کرمانشاه و جمعی دیگر از مسئولین برگزار شد.
  در این مراسم که با دعوت استانداری همراه بود  خبرنگاران پایگاه های خبری اسلام آباد جوان ،  تیتر نیوز ، کرمانشاه پرس ،  راوند خبر ، بامداد نیوز و همراه رهبر  حضور داشتند که  با سخنرانی جمعی از خبرنگاران و همچنین استاندار محترم کرمانشاه مشکلات و خواسته ی خبرنگاران استان بیان شد و راهکارهای برای رفع آن پیشنهاد شد .
بی شک حضور خبرنگاران اسلام آباد غرب به عنوان یکی از ارکان رسانه ای استان نقشی مهم و به سزا در رشد و پیشرفت امر اطلاع رسانی در استان و شهرستان اسلام آباد غرب دارد.


علی باقری جمعه 19 مرداد 1397 - 02:28 ب.ظ نظرات()
اسلام آباد غرب سالها بعد از عملیات مرصاد ....
اسلام آباد جوان

اسلام آباد جوان : پنجم مرداد ماه  روز حماسه و دلاوریهای مردم  شهر اسلام آباد غرب در مقابل وطن فروشان منافق است ، وطن فروشانی نظیر آل سعود  دست به برادر کشی زدند و تعداد زیادی از شهروندان اسلام آباد غرب را به شهادت رساندند . جنایاتی که بعد از سالها امروز دل شهروندان اسلام آباد غربی را به رنج و اندوه وا داشته است اما مقاومت مثال زدنی مردمان این دیار سبب برچیده شدن بساط منافقین از کشور شد. حال بعد از گذشت سالها از عملیات مرصاد ،  این سوال برای همگان پیش می آید بعد از مرصاد برای شهر مرصاد چه کرده ایم ؟ شهر اسلام آباد غرب بی شک بعد از عملیات مرصاد نیازمند توجه بیشتری بود ، اقداماتی صورت گرفت اما در خور توجه این شهر نبود شهری که اکنون بیکاری جوانانش ،  زبانزد خاص و عام است ، نبود شرکتهای دولتی و خصوصی و عدم حمایت کافی از چند شرکت پیشگام در تولید باعث کوچ و مهاجرت تعداد زیادی از جوانان این شهر جهت اشتغال به دیگر شهرها شده است ، اسلام آباد غرب بعد از مرصاد گویی غریب است ،  اسلام آباد غرب را همگان با مرصاد میشاسند رشادت های پدران و مادران این سرزمین در طول دوران دفاع مقدس و پس از ان همه نشان از دلبستگی بالایی آنان به ارزش ها و ارمانهای انقلاب دارد.
حال بعد از گذشت سالها از آن عملیات غرور آفرین ،  اکنون اسلام آباد غرب  رشد کرده است به بلوغ رسیده است و نیازمند توجه ی  بیشتر است ، کسی منکر تلاش ها و کارهایی که برای این شهر صورت گرفته است ،  نیست  ، ولی این شهر  یادگار مقاومت مردمی است که سالها در زیر بمباران رژیم بعث مقاومت کرد  ،  اما امروز  از درد بیکاری جوانانش چون شیری  زخمی و نحیف به اغما فرو رفته است .
 این روزها کمتر خانواده ی اسلام آباد غربی را میتوان یافت که فردی  بیکار در خانه نداشته باشد . فردی که به سبب نبود اشتغال مناسب در شهرستان مجبور به خانه نشینی شده است و بعد از تحمل سخنان گوناگون به ناچار رهسپار کار در شهری دیگر میشود تا امید آینده خود رادر شهری دیگر جستجو نماید بیکاری در شهر مرصاد وجود دارد ،  و جوانانش با بیکاری در حال نبردی نابرابر هستند گویی بعد از مرصاد این شهر فقط با اشتغال جوانانش به مرصادی دیگر تبدیل خواهد شد.   
بی شک مردمان شهر مرصاد ، دلبسته ی نظام بوده و خواهند بود و این حس تعلق را بارها با مشارکت های حداکثری در  انتخابات  و دیگر مناسبتها نشان داده اند . امروز روز میلاد شهر مقاوم اسلام آباد غرب است ،  شهری که در آن منافین و استکبار برای همیشه به زباله دان تاریخ پیوستند.


علی باقری پنجشنبه 4 مرداد 1397 - 02:10 ب.ظ نظرات()