تبلیغات
[ cb:blog_title ]
کلافگی مردم اسلام آباد غرب در پی قطعی های مکرر برق ...
لا

اسلام آباد جوان  :چند روزی است که از آغاز فصل تابستان می‌گذرد و گرمای شدید در اسلام آباد غرب تقریبا مردم را کلافه کرده و خاموشی‌های مداوم و قطعی‌های مکرر برق، آن هم در ساعات اوج گرما نیز بر شدت آن افزوده است.

این قطعی‌ها علاوه بر اینکه تحمل گرمای تابستان را برای مردم طاقت فرسا کرده است، نوسانات آن نیز موجب شده تا آنها نگران خرابی لوازم برقی خانگی، آن هم در این آشفته بازار گرانی باشند که البته نگرانی آنها کاملا بجاست.
گرمای  بی سابقه دما، قطعی مکرر برق در شهرستان اسلام آباد غرب موجب نارضایتی مردم این شهرستان  شده است.
البته متاسفانه بسیاری از این قطعی ها  بدون اطلاع رسانی صورت می‌گیرد و گاها شاهد هستیم  که قطعی برق در برخی مناطق شهری یکنواخت نیست  که در طول روز شاهد خاموشی بیش از چند  ساعت  در نقاط مختلف هستیم،که این موضوع زندگی مردم را دچار اختلال کرد است ‌.
قطعی مداوم برق در اسلام آباد غرب آن هم در حالیکه امسال به هصوص در فصل بهار شاهد بارندگی مناسبی بودیم جای شگفتی دارد ‌.
 با توجه به گرمای بیش از حد و استفاده همه مردم از وسایل سرمایشی این خاموشی‌ها و قطعی‌ها طبیعی است اما بهتر است این موارد به اطلاع مردم برسد تا برنامه‌ریزی داشته باشند. مردم حتما شرایط را درک می‌کنند اما مسئولان شرایط یکسانی را برای همه نقاط شهر در نظر بگیرند. به طور مثال چگونه است که برق مناطقی همچون بازار روز که اکثر تجاری هستند و دارای کرکره برقی دو روز مداوم قطع میشود و در نقاطی دیگر برق در شبکه وجود دارد ‌...آیا بهتر نیست اداره برق اسلام آباد غرب با توجه به اینکه قطع شدن برق به امری روزمره تبدیل شده است اطلاع رسانی مناسب تری در حوزه آگاهی بخشی به مردم داشته باشد.


علی باقری پنجشنبه 21 تیر 1397 - 03:20 ب.ظ نظرات()
یک غیر بومی در راه ریاست شبکه بهداشت و درمان اسلام آباد غرب ...
اسلام آباد جوان :شنیده ها حکایت از آن دارد که دکتر نادری مدیریت شبکه بهداشت و درمان اسلام آباد غرب قرار است به زودی این پست را ترک نماید و رهسپار کرمانشاه شود تا در کرسی  معاونت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه  مشغول به کار شود .
بنا بر شنیده ها گویا قرار است دکتر ایمانی که نیروی غیر بومی میباشد و اصالتا زاده شهرستان  سنقر میباشد, از این پس سکان اداره شبکه بهداشت و درمان اسلام آباد غرب را در اختیار گیرد.   
 بی شک دکتر نادری به عنوان نیروی بومی و دلسوز  توانسته بود در این مدت کوتاه بسیاری از مشکلات حوزه بهداشت و  درمان را رفع نمایند و کوچ این نیروی بومی به این زودیها نمیتواند توسط کسی دیگر جبران شود .
باید دید اسلام آباد غرب که سالهاست عرصه حضور مدیران غیر بومی ست میتواند با حضور این نیروی جدید  شاهد تغییرات مثبت در حوزه درمان و بهداشت باشد  یا خیر ؟


علی باقری جمعه 8 تیر 1397 - 03:53 ب.ظ نظرات()
خبرنگار اسلام آباد غربی عضو رسمی شورای اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه شد
اس
اسلام آباد جوان :خبرنگار فعال و اصلاح طلب شهرستان اسلام آباد غرب، مهندس میلاد ارشادی که سابقه ای چند ساله در عرصه خبر و اطلاع رسانی دارد طی حکمی از طرف مهندس بازوند استاندار محترم کرمانشاه، به عنوان عضو رسمی شورای اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه منصوب شده اند که این اقدام استاندار بی شک نشانگر توانایی و لیاقت این خبرنگار اسلام آباد غربی و توجه ویژه به جوانان است .
پایگاه  تیترنیوز از جمله سایتهای است که از ابتدای دولت تدبیر و امید، حامی این دولت بوده و همچنان بی وقفه به فعالیت خود ادامه می‌دهد


علی باقری یکشنبه 3 تیر 1397 - 02:52 ب.ظ نظرات()