تبلیغات
[ cb:blog_title ]
چهارشنبه پوشالی برای آغاز به کار گلخانه اسلام آباد غرب
ا
اسلام آباد جوان : قرار بود چهارشنبه ۲۳ خرداد ۹۷ پیمانکار گلخانه ۵۶ هکتاری شروع به کار برای ساخت کند و این ساخت و ساز موجب اشتغال زایی بیش از سیصد نفر شود، اما تاکنون نشد ! چهارشنبه های  زیادی از این دست گذشت و هنوز خبری از اشتغالزایی این پروژه نشده است ...
گویی وعده وعید با خون این مدیران و پیمانکاران ساکن در اسلام آباد غرب عجین شده است و در پیچ های سخت با توکل بر همین وعده ها، خطر بازخواست یا عزل را از خود رد میکنند ...  
اگر قرار بر آغاز به کار  این ابر پروژه در چهارشنبه ای بود که  اکنون  به تاریخ  پیوسته است , پس  چرا کسی پیگیر نشد که آقای مسول چرا باز هم وعده هایت در لابه لای دیگر وعده ها  به فراموشی سپرده شد .. چرا در حضور استاندار، فرماندار، نماینده و دیگر مدیران کل استان در جلسه شورای اداری مورخ ۱۹ خرداد ۹۷، قول رفع مشکلات میدهی اما در چهارشنبه ای که خود قول داده ای کاری انجام نمیدهی؟  .. اگر هم در چهارشنبه کلید آغاز کار را زده ای تاکنون که من شهروند و خبرنگار، خبر یا تصویری به دستم نرسیده است که منتشر کنم و سبب امید در میان بیکاران این دیار شوم ...
باید دید گلخانه اسلام آباد غرب تبدیل به سراب اشتغالزایی این دیار خواهد شد یا اینکه بالاخره یکی از این چهارشنبه های  کذایی فرا خواهد رسید و سرانجام بیکاران این دیار رنگ اشتغال را در شهر شهیدان مرصاد خواهند دید یا اینکه بیکاران  دلخوش به آمدن استاندار در بیست و هفتم خرداد ماه برای بازدید شوند   تا بلکه ایشان قدمی در جهت تحقق امر اشتغالزای بردارند ...  امیدواریم خبر یا تصویری مبنی بر ساخت و ساز این پروژه به دستمان برسد تا شاید بتوانیم با  دلخوش کردن بیکاران این دیار  آنان را از کوچ به شهرهای که مدیرانشان در تحقق وعده های اشتغال صادق و موفق ترند ,  باز داریم.


علی باقری جمعه 25 خرداد 1397 - 12:56 ب.ظ نظرات()
ریس شبکه بهداشت اسلام آباد غرب : جانمای فاز دوم بیمارستان نامناسب بود
اسلام آباد جوان جمعی از اصحاب رسانه اسلام آباد غرب در دیداری صمیمی  با دکتر نادری ریاست محترم شبکه بهداشت و درمان این شهرستان پیگیر مشکلات این مجموعه و انعکاس اقدامات انجام گرفته توسط این اداره شدند .
دکتر نادری در این دیدار ضمن تشریح اخرین تلاشهای صورت گرفته در خصوص فاز دوم بیمارستان اسلام آباد غرب خاطرنشان کرد که جانمای این بیمارستان در ابتدا اشتباه بود و اکنون نیز  بیمارستان یا باید  کاملا تخریب شود یا اینکه با تضمین قضایی بازسازی شود که هنوز منتظر صدور حکم قضایی. در این خصوص هستیم .
وی همچنین در خصوص احداث بیمارستان دوم اسلام آباد غرب. واقع در شهریارشهر , بیان کرد که مراحل اداری این بیمارستان و مسایل و مشکلات آن تا حدودی رفع شده است و اکنون نیازمند همکاری و همراهی شهرداری اسلام آباد غرب و و همیت شورای شهر جهت احداث این پروژه هستیم .امیدوار هستیم شورای شهر و شهرداری نهایت همکاری را در این زمینه داشته باشند .
در پایان این دیدار خبرنگاران از تلاشهای دکتر نادری و دیگر عزیزان این مجموعه تشکر و قدردانی نمودند .


علی باقری یکشنبه 20 خرداد 1397 - 05:15 ب.ظ نظرات()
وقتی میزان بیکاری در اسلام آباد غرب از فلسطین اشغالی هم بیشتر است ...
ا
اسلام آباد جوان : سالهاست مینالیم , زجر میکشیم و فریاد میزنیم که اسلام آباد غرب بیکارترین شهر ایران است اما دریغ از اقدام و عمل مدیران بومی و غیربومی این شهر ..
آقای نماینده باور کنید ما باور داریم که ترامپ نمیتواند برای ما تعیین تکلیف کند , کاش در نطقهایتان صدای بیکاری مردم این شهر را بیشتر فریاد بزنید .  راستی آن همه وعده انتخاباتی چه شد سال سوم نمایندگی شما هم که گذشت خبر افتتاح کارخانه های وعده داده شده به کجا رسید ؟ خبر حمایت های خانم  مینانشی و وعده های داده. به کجا رسید ؟
اقای فرماندار با گذشت سالهای متمادی هنوز هم پرونده  مشکلات کارگران پاک مایه در بوروکراسی های اداری گم شده است ؟ تکلیف کارگرانی که بیش از چهار سال است منتظر دریافت مطالبات خود هستند چه شد ؟
مسولین محترم به داد این شهر بیکار برسید .. آقای نماینده .فرماندار   , مدیران ادارات و نهادهای درگیر در حوزه اشتغال نیک خبر دارید میزان بیکاری در اسلام آباد غرب از کشور اشغال شده فلسطن نیز بیشتر است, همگان میدانند اسرایل غاصب سالهاست بر مردم فلسطین ظلم روا میدارد و در اینجا نیز قصد مقایسه  نداریم چرا که قیاسیت مع الفارق , اما مدیران درگیر در حوزه اشتغال به فکر ایجاد اشتغال در این شهر باشید چرا باید اسلام آباد غرب سالها صدرنشین بیکارترین شهر ایران باشد ...نکته ای که باید فراموش نکنیم این است که کشور اشغال شده فلسطین با میران بیکاری 28 درصد جز کشورهای بیکار جهان است در حالیکه اسلام آباد غرب بیش از 38 درصد طبق آمارهای رسمی بیکاری دارد آن هم در حالیکه در سایه امنیت به دست آمده نه جنگی در این شهر در حال جریان است و نه موردی که مخل امنیت باشد .


علی باقری چهارشنبه 16 خرداد 1397 - 11:27 ق.ظ نظرات()
غیبت فرماندار در جلسه پاسخگویی ستاد معین به خبرنگاران اسلام آباد غرب !
ا
اسلام آباد جوان : بدنبال انتقاد تند رسانه های اسلام اباد از ستاد معین لرستان، جلسه ای با حضور این رسانه ها با مسولان ستاد معین برگزار شد در این جلسه مدیران رسانه های مذکور مشکلات مردم زلزله زده را به سمع و نظر این عزیزان رسانند و در باره  در باره کوتاهی واهمال کاری ستاد معین گزارشات کاملی ارائه دادند و خواستار توضیح و رسیدگی به آنها شدند .
اهم سخنان ریس ستاد معین به شرح زیر است 
پیمانکاران و اکپیپ های آوار برداری مربوط به ستاد معین  حق دریافت وجهی ندارند .
آزمایشگاه برای تایید مصالح بکار گیری دایر و بروز است .
متقاضیان شاکی از عملکردستاد معین به اقای مهندس رضایی با مهندس میرسالاری ریاست حراست ستاد مراجعه کنند .
 اما این جلسه حاشیه هم کم نداشت از غیبت فرماندار اسلام آباد ومعاونین ایشان در جلسه رسیدگی به مشکلات زلزله زدگان گرفته. تا حضور بعضی افراد غیر رسانه ای   در این جلسه  و رفت وآمد گاه و بیگاه چند تن از کارکنان فرمانداری از ساعت دوازده به بعد  برای پایان دادن به جلسه رسانه ها و تشکیل جلسه بعدی فرمانداری , بسیاری از سوالات رسانه ها و مشکلات مردم را بی پاسخ ماند .
البته پس از  خروج اصحاب رسانه و روسای  ستاد معین لرستان ، فرماندار و بسیاری از روسای ادارات برای جلسه وارد سالن جلسات شدند .

منبع دلسوزان اسلام آباد


علی باقری یکشنبه 13 خرداد 1397 - 05:18 ب.ظ نظرات()
نارضایتی از عملکرد ستاد معین لرستان و سکوت مسئولین اسلام آباد در این رابطه ...
اسلام آباد جوان :بعد از زلزله ویرانگر آبان ماه غرب کشور شهر اسلام آباد غرب نیز گرفتار مصیبتهای این زلزله شد و هر روز شاهد تصمیمی عجیب از طرف مسولان کشوری بود , از قصه پر غصه امهال وامها که مردم زلزله زده را اسیر بوروکراسی اداری نمود تا قصه ساخت و ساز و تعمیر بافت های فرسوده این شهرستان و طبقه بندی بافت ها به نوع های مختلف همه و همه خبر از تصمیملت عجیب مدیران برای شهر اسلام آباد غرب داشت .
حال با گذشت چند ماه از اسکان ستاد معین بازسازی , انتقادات به عملکرد  این ستاد از طرف رسانه های شهرستان و حتی سخنگوی شورای شهر اسلام آباد غرببه اوج خود رسیده است .
رسانه های اسلام آباد بعنوان صدای بیدار  مردم  از نماینده محترم . استاندار کرمانشاه و فرماندار درخواست میکنند  جهت تنویر افکار عمومی ،  گزارشی  جامع از عملکرد ستاد معین لرستان را درماهای گذشته  به اطلاع مردم اسلام آبادغرب برسانند

تعداد واحدهای تخریبی شهری_ روستایی؟
تعداد واحدهای احداثی شهری_روستایی؟
تعداد واحدهای تعمیری(نوع 1_2_3)شهری_روستایی؟
لیست چه کسانی برای امهال وام ها به استانداری ارسال شده است؟؟
تکلیف مستاجرین زلزله زده چیست؟؟
چه تعداد پیمانکار؛ ناظر وکارگر لرستانی در شهر و روستاهای اسلام آباد مشغول فعالیت هستند؟؟
مصالح مورد نیاز واحدهای تخریبی از کجا تهیه میشود؟؟
آیا ورود بلوک زنی های جدید غیربومی در اسلام آبادغرب صحت دارد؟؟
تکلیف اهالی آسیب دیده مسکن مهر شرف آباد چیست؟؟
تکلیف واحدهای تولیدی آسیب دیده شهرک صنعتی اسلام آبادچیست؟؟
سرانجام لیست افرادی که وسایل و اساسیه خانگی آنها خسارات دیده ک اداره صنعت ومعدن ب بنیاد ارجاع داد به کجا رسید؟؟
لیست اسیب دیده های شهری که وام دریافت کرده اند ؟ 
تعداد وام های مسکوت مانده شهری و روستایی و دلایل آن ؟ 

منتظر پاسخی قاطع از طرف مسئولین هستیم .
علی باقری جمعه 11 خرداد 1397 - 01:13 ب.ظ نظرات()
خانم گل فوتسال آسیا به بیکارترین شهرستان. ایران بازکشت ...
اسلام آباد جوان. : این روزها همگان نام اسلام آباد غرب را با اسم  سارا شیر بیگی بانوی فوتسالیست مبشناسند , جایکه در میان بیکارترین شهرستان کشور باشی و بدون کمک مسولان پیشرفت کنی نیاز به تبریک دارد .
اگر از کنار عکس یادگاری مسولان با خانم گل فوتسال آسیا بگزریم و پیام های تبریک آنان را کنار بگزاریم اکنون وقت حمایت متدی از این ورزشکار است . کسی که با حجاب اسلامی یکبار دیگر نام ایران و شهرستان اسلام آباد غرب را بر سر زبانها  انداخت اکنون شایسته توجه ویژه مسولین استان و شهرستان اسلام آباد غرب است .
امیدواریم مسولان در کنار عکسهای یادگاری خویش با این بانوی فوتسالیت به وعده های خود نیز در قبال ایشان جامه عمل بپوشانند


علی باقری چهارشنبه 2 خرداد 1397 - 03:13 ب.ظ نظرات()