بانک ملت اسلام آباد غرب و نارضایتی جمعی از مردم ...
اس
 اسلام آباد جوان : خدمت رسانی مناسب به ارباب رجوع وظیفه ذاتی  نهادهای خدماتی ست . در این  میان بانکها با توجه به میزان زیاد مراجعه کننده در مرکز توجه بیشتری قرار نسبت  به تکریم ارباب رجوع  قرار دارند . عدم رضایت مردمی که به بانک ملت (شعبه مرکزی ) اسلام آباد غرب مراجعه میکنند به گونه ای است که انتقادات به عملکرد این بانک در نحوه تعامل با مشتری و ارایه خدمات ضعیف توسط این بانک ،  به نحوی کاملا گسترده  در کانال تلگرامی دادستان اسلام آباد غرب  پوشش داده شده است .
امیدواریم بانکها در نحوه تعامل با مشتری دید ارباب و رعیتی نداشته باشند و به نحوی مناسب زمینه  تسهیل وام  و دیگر سپرده ها را فراهم نمایند .


علی باقری پنجشنبه 30 آذر 1396 - 05:56 ب.ظ نظرات()
ادامه سریال دنباله دار توهین به خبرنگاران اسلام آباد غرب ...
اس
اسلام آباد جوان : بی احترامی و توهین به خبرنگار یکی از مسایلی است که علاوه بر جریحه دار کردن اصحاب فرهنگی جامعه دل همه مردم را به درد می آورد؛ چراکه خبرنگاران نه برای منفعت خود بلکه برای توسعه و پیشرفت جامعه و انتقال اخبار پای در این راه سخت گذاشته اند و خواستار ارزش و احترام از سوی مردم و مسئولان هستند.
متاسفانه  بعد از نطق نماینده اسلام آباد غرب و دالاهو ، چند روزی ست که خبرنگاران اسلام آباد غرب به خاطر آنچه که پوشش رسانه ای نامناسب خوانده شده است مورد اتهام و بی احترامی قرار گرفتند که این توهینها تاکنون نیز ادامه داشته است و مشخص نیست چرا اکنون خبرنگاران آماج انتقادات گسترده قرار میگیرند و این درحالیست که سابقه دوستان رسانه ای اسلام آباد غرب نشان میدهد که رکن اطلاع رسانی و پوشش اخبار استان کرمانشاه در اسلام آباد غرب قرار دارد .
بی شک ادامه این توهین های آشکار  زمینه پاسخ مناسب  و قانونی خبرنگاران اسلام آباد غرب را خواهد بود چرا که خبرنگار بودن به معنای شنیدن توهین و افترا  نیست ....


علی باقری جمعه 24 آذر 1396 - 12:16 ق.ظ نظرات()
حاشیه های یک نطق تاریخی در مجلس !
اسلام

اسلام آباد جوان :   نوشته بودند که به خاطر نطق تاریخی نماینده اسلام آباد غرب عرفا باید اکثر خبرنگاران این نطق تاریخی را پوشش میدانند،  هر چند وظیفه خبرنگاران انعکاس اخبار دقیق و درست است و خبرنگاران رسمی  شهرستان اسلا‌م آباد غرب نیز تاکنون در انتشار اخبار صحیح با جدیت عمل کرده اند اما نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که باید دید با بیان  این نطق  تاریخی چه گره ای از مشکلات زلزله زدگان و مردم آسیب دیده برطرف خواهد شد ؟
به صرف بیان یک نطق،  آیا مسولان مورد نظر گامی جهت رفع مشکلات مناطق زلزله زده برخواهند داشت  یا خیر ؟
مطمنا در طول یک ماه گذشته مسولان رده بالای کشور در مناطق زلزله زده حضوری پر رنگ داشته اند از مقام معظم رهبری گرفته تا  مسولان سپاه  و بسیج و  ارتش و  ... که هر کدام در تلاشی شبانه روزی جهت رفع آلام زلزله زدگان تلاش کرده اند، حال با گذشت یک ماه هنوز که مشکلات پابرجاست این حق و وظیفه نمایندگان است که در مجلس داد مردم زلزله زده را به گوش مسولان کم کار برسانند و مسولین نیز صدای نماینده را بشنوند و گامی در جهت بهبود اوضاع فعلی  در مناطق زلزله زده بردارند .
مطمنا در طول این سالها آنقدر در حوزه های مختلف شهرستان و استان کم کاری صورت گرفته است که اکنون با بیان یک نطق از طرف نماینده محترم که در چهارچوب وظایف خود به دفاع از مردم حوزه انتخابیه و  استان پرداخته است مردم سر از پا نشناسند ..
 اینکه اکنون به خاطر بیان یک نطق در مجلس به خبرنگاران خرده بگیریم  که چرا اخبار این نطق را به صورت گسترده پوشش نمیدهید دور از انصاف است چرا که خبرنگاران طبق وظیفه ذاتی خود ، رسالت خبری خویش را به نحو احسن انجام میدهند. 
گرچه در این نطق صدای مردم زلزله زده به گوش مسولینی رسید که روزهای ابتدای زلزله سوار بر موج کمک های مردمی در مناطق زلزله زده حاظر بودند و اکنون تلفن های خود را مسکوت گذاشته اند اما آیا با این نطق مشکلات مردم زلزله زده حل شده است ؟ آیا بعد از این نطق سیل انبوه کاکنس ها به مسکن مهر اسلام‌آباد غرب رسید ؟ اگر این نطق تاثیرگزار بود آنوقت بیاییم در بوق و کرنا بدمیم  و احسنت بگوییم نه آنکه فعلا  که کانکس چندانی  به مسکن مهر اسلام آباد غرب  نرسیده  است و مردم همچنان در چادرها زندگی میکنند.
امیدواریم که مسولان  هم چون خبرنگاران  این نطق تاریخی را بشنوند و به فکر مردم آسیب دیده در مناطق زلزله زده باشند.


علی باقری سه شنبه 21 آذر 1396 - 09:51 ق.ظ نظرات()
از ضعف مجمع نمایندگان استان کرمانشاه تا اظهار نظر های عجیب مدیران استانهای همجوار
اس
اسلام آباد جوان : این روزها نمایندگان  استانهای همجوار کرمانشاه با سخنان نابخردانه خود همچون زلزله  بر سر مردم استان کرمانشاه یاس و نا امیدی میریزند .
از سخنان جنجالی نماینده همدان در خصوص انتقال فرودگاه کرمانشاه به همدان گرفته تا اظهار نظر عجیب مسولان ایلامی  در انتقال مدیریت  نفت و گاز غرب کشور به ایلام، همه و همه حکایت از ضعف مجمع نمایندگان استان کرمانشاه را دارد .
وقتی که نماینده استان مجاور به خود حق اظهار نظر در مورد  انتقال مدیریت پروازهای فرودگاه کرمانشاه را میدهد چندان بی ربط هم نمیگوید چرا که استان کرمانشاه که سالهاست نام زیبای بیکارترین استان کشور را به دوش میکشد با همین مجمع نمایندگانی اداره میشود که هیچگاه نتوانسته اند لقب بیکارترین استان کشور را از دوش این استان پایین بگزارند و  تاکنون نتوانسته اند استان کرمانشاه را در مسیر پیشرفت قرار دهند .
هر چند مجمع نمایندگان در قبال آن اظهار نظرها موضع گیری نمودند اما مردمان استان کرمانشاه سالهاست به این باور رسیده اند که استانشان جز رکود و عقب ماندگی در اکثر حوزه ها دستاوردی نداشته است که اکنون بخواهند با انتقال مدیریت نفت و گاز دلخور و ناراحت شوند .امسال این اتفاق نیافتاد در آینده ای نه چندان دور این اتقاق خواهد افتاد


علی باقری شنبه 18 آذر 1396 - 10:10 ق.ظ نظرات()
سردرگمی مراجعه کنندگان در بیمارستان اسلام آباد غرب ...
اس
اسلام آباد جوانبعد  از غیر استفاده شدن بیمارستان جدید  اسلام آباد غرب  به دلیل  زلزله اخیر که با دستور دادستان این‌ شهرستان منجر به پلمپ آن شد ، بار اصلی خدمات رسانی به زلزله زدگان و آسیب دیدگان بر دوش بیمارستان قدیمی این شهرستان قرار گرفت.
 هر چند مدتیست که مراجعه کنندگان به بیمارستان امام خمینی (ره) جهت درمان سرپایی خود باید به درمانگاه مدلل مراجعه کنند و به نوعی   دچار سردرگمی میشوند چرا که با ورود به بیمارستان باید پس از آگاهی از مراجعه به درمانگاه مدلل در آنجا ویزیت شوند و برای دریافت دارو مجددا به بیمارستان مراجعه کنند و باز هم در صف بانک بیمارستان قرار گیرند و و پس از تحویل دارو و  جهت تزریقات مجددا به درمانگاه مراجعه کنند که این کار هم بیمار را خسته میکند و هم همراهش را و به نوعی او را دچار نوعی دچار سردرگمی شوند . 
البته گویا بعد از زلزله شدید ی که  بیمارستان جدید اسلام آباد غرب را غیر ایمن ساخت مسولان ، جهت ایمنی  ، درمان بیماران سرپایی را به درمانگاه مدلل انتقال داده اند اما امیدواریم راهکاری در نظر گرفته شود که  مراجعه کنندگان به بیمارستان اینگونه دچار سردرگمی نشوند و جهت تهیه دارو  ، هر بار این فاصله را طی نکنند .


علی باقری چهارشنبه 8 آذر 1396 - 11:52 ق.ظ نظرات()
تذکر دادستان اسلام آباد غرب به خبرگزاری های اسلام آباد غرب


باسمه تعالی 
کثرت کانال های خبری از طیف های گوناگون با علایق سیاسی مختلف، فضای سیاسی در این شهرستان را  پررنگ تر از دیگر شهرستان های کشور نموده است. 
طبیعی است که هر کدام از خبرگزاری های موجود بنا به مذاق مطبوع خود تلاش در تقویت جناح متبوع را دارند لیکن انصاف و اخلاق دارای اصولی ثابت و لایتغیر میباشد ولذا منصفانه نیست عملکرد مناسب یک مسئول ضعیف جلوه داده شود و از سوی دیگر ضعف عملکرد مدیر دیگری از جناح متبوع در هاله ای از سکوت قرار گیرد یا در اظهار نظر به عملکرد مسئولین از عبارات و کنایاتی نامناسب و به دور اخلاق استفاده کرد.
آنچه نگرانی بنده را مضاعف مینماید این است که متاسفانه برخی مدیران خبرگزاری ها به دنبال کسب منافع و باج خواهی از مدیران شهرستان هستند و بطور مثال چنانچه با روی خوش فرماندار و اعطای مزایای مورد نظر مواجه نگردند با تمام توان در صدد تخریب وی بر می آیند.
لازم به ذکر است در مدت خدمت در این شهرستان جو بسیار صمیمانه و همت صادقانه امام جمعه دلسوز،کلیه اعضای ارزشمند شورای تامین و فرماندار گرامی، با وصف علایق مختلف سیاسی بسیار قابل توجه بوده است و در مواجهه با مشکلات، تواضع،همت عالی و اخلاق نیک فرماندار و تک تک عزیزان تامین که حقیر کمترین عضو از این مجموعه هستم باعث هم افزایی و فایق آمدن بر موانع تاکنون گردیده است.
لذا از مدیران محترم شهرستان و خبرگزاری های مختلف تقاضا میگردد در اینخصوص مراتب را مدنظر قرار داده و از بدعتی که برخی از مدیران خبرگزاری و کانال های خبری تاسیس نموده اند پیشگیری نمایند؛بدیهی است در صورت استمرار این وضعیت ناگزیر تعدادی از خبرگزاریها و کانال های خبری متخلف با دستور این دادستانی منحل خواهد شد. 
کلیه خبرگزاری های شهرستان فورا مکلف به درج این مطلب  در فضای خبری خود میباشند.
دادستان شهرستان اسلام آباد غرب -صادق عزیزی 

@DadsaraEslamAbad


علی باقری شنبه 4 آذر 1396 - 06:59 ب.ظ نظرات()