انقلاب آسفالت در اسلام آباد غرب به کجا رسید
اس

اسلام آباد جوانقرار بود انقلاب آسفالت باعث شود اکثر خیابانها و کوچه های شهر اسلام آباد غرب به اصطلاح آسفالت شوند و گرد و خاک ناشی از بادهای تابستانه و باتلاقهای زمستانه از خیابانها رخت بر بندد ، اما گویا انقلاب آسفالت یا شامل همه خیابانها نشده است یا فعلا به دلیل کمبود بودجه خیابانی در شهرک جهاد را فراموش کرده است که باز هم شاهد گل ولای ناشی از تردد خودروها در زمستان باشد . هر چند گویی امسال به دلیل کمبود بارشها فعلا خبری از گل ولای خیابانهای آسفالت شده  نیست اما به راستی چرا هنوز بسیاری از خیابانها آسفالت نشده است  و فقط به شعارها بسنده میکنیم ؟
شروع انقلاب آسفالت از ماهها قبل کلید خورده بود  و  آسفالت معابر و کوچه ها در شبکه های اجتماعی مختص به اسلام آباد غرب به نحوی گسترده پوشش داده شد اما با فروکش کردن تب این انقلاب اکنون بسیاری از کوچه ها و خیابانهای فرعی اسلام آباد غرب که یک نمونه آن در تصویر این پایگاه خبری منتشر شده است  بی بهره از این انقلاب عمرانی  میرود که زمستان را به تابستان سر کند ...
گویا تاکنون انقلاب آسفالت شامل این خیابان عریض و طویل  نشده است و باید سالی دیگر را به سرانجام رسانیم  تا شاید انقلاب آسفالت شامل حال آن شود


علی باقری پنجشنبه 21 دی 1396 - 09:57 ق.ظ نظرات()
بیکارترین استان ایران دیگر کلانشهر به حساب نمی آید !
اس

اسلام آباد جوان  : گفته بودند مگر کرمانشاه کلانشهر بوده است که اکنون با خارج  شدن نام این استان از  واژه کلانشهر بودن  خاطری آزرده شود وقتی مسولین دولت در اقدامی عجیب کلانشهر کرمانشاه را دیگر کلانشهر نمیدانند و زین پس کرمانشاه دیگر کلانشهر به حساب نمی آید باید هم این استان با بیکاری ۲۲ درصدی سالها عدم توسعه یافتگی را تحمل کند . 
  مگر  کرمانشاه از مزایای کلانشهر  بودن تاکنون بهره ای برده است که با خارج شدن نام این استان از کلانشهر بودن ضرر کند .
 بیکاری و عدم توسعه یافتگی و سیطره مدیران غیر بومی و ... همه در طول این سالها باعث شده است کرمانشاه که زمانی رکن غرب کشور بود اکنون درگیر و دار اختلاف های سیاسی مجمع نمایندگانش در سراشیبی سقوط اقتصادی قرار گیرد .
اگر کرمانشاه از کلانشهر بودن فقط نام آن را یدک میکشید پس همان بهتر این نام را نیز در گیر و دار بسته ماندن مرز خسروی و پرویز خان و بلایای طبیعی و بیکاری و رکود اقتصادی ، نیز  از کلانشهر کرمانشاه  رخت بربندد..


علی باقری سه شنبه 5 دی 1396 - 07:13 ق.ظ نظرات()