تبلیغات
اسلام آباد جوان
بانک صادرات اسلام آباد غرب و نصب یک بیلیورد عجیب !
اسلام آباد جوان

اسلام آباد جوان : بعد از زیباسازی و  نوسازی های مکرر  بانک صادرات  شعبه شهید فکوری اسلام آباد غرب  ، نصب بیلیورد  دیجیتالی  و تبلیغاتی این بانک در سر درب ورودی آن ، جلوه ای زیبا به نمای بیرونی این بانک بخشیده است . به نظر میرسد  این بیلیورد ،  تنها دکور تبلیغاتی بانک ها در سطح شهر اسلام آباد غرب میباشد  که در نگاه اول کاری خلاقانه و زیبا میباشد . 
اما روشن بودن این بیلیورد تبلیغاتی در روز روشن و در شرایطی که نور مستقیم آفتاب تمثال این بیلیورد تبلیغاتی را در بر گرفته است اقدامی تامل برانگیز  از طرف مدیران این بانک است . تنی چند از کارکنان این بانک این عمل را نوعی جلب رضایت مشتری میدانند ، حال روشن بودن این مانیتور بزرگ در شرایطی که نور مستقیم افتاب آن را احاطه کرده است چه بازخورد مثبتی برای جلب نظر مشتری دارد ،  بر کسی معلوم نیست . 
سوای این اقدام ، تغییر نمای بیرونی این بانک  آن هم در شرایطی که از عمر نمای قبلی بانک مدت مدیدی نمیگذرد واقعا چه توجیه اقتصادی برای این بانک دارد ، آیا با نمای شیشه ای گذشته نمیشد کار مشتریانی که به این بانک مراجعه میکنند را انجام داد و یا اینکه حتما از دید مدیران این بانک،   با وجود  نمای فعلی مشتریان  بیشتری  سپرده های خویش را در  این بانک پس انداز میکنند ، فلسفه زیبا نمودن دکور و فضای ساختمان امری قابل قبول است اما این تغییر دکور در شرایطی که عمر مفید سازه ی قبلی هنوز به اتمام نرسیده است عجیب است و عجیبتر از آن نصب بیلیورد تبلیغاتی این بانک است که در تمام طول شبانه روز روشن است آن هم در شرایطی که در طول روز نور مستقیم آفتاب صفحه ی این مانیتور را با نور خویش مزین میکند . 
به نظر میرسد مسولین این بانک هنگام شروع ساعات اداری فراموش میکنند کلید روشن نمودن این  مانیتور را خاموش کنند و یا اینکه  متخصصان نصب این مانیتور در زمان نصب  این بیلیورد دیجیتال کلید قطع و وصل آن  را در محلی تعبیه نموده اند که امکان دسترسی مستقیم مدیران  به آن وجود ندارد !


علی باقری پنجشنبه 28 مرداد 1395 - 09:18 ق.ظ نظرات()
اشتباه در اعلام موفقیت یک مدیر اسلام آباد غربی !

اسلام آباد جوان

اسلام آباد جوان : بی شک رشد و بالندگی هر جامعه در گرو آموزش‌ و پرورش موفق و تربیت نسل نوجوان و جوان است.

جامعه‌ای‌ که به سلاح علم و دانش در کنار ایمان و اراده مجهز باشد هرگز در برابر عوامل خارجی و هجوم فرهنگ‌های بیگانه تسلیم نخواهد شد  ، پس از موفقیت جناب اقای رجبی مدیر محترم اموزش و پرورش اسلام آباد غرب و انتخاب وی به عنوان   یکی از مدیران موفق مناطق مختلف اموزش و پرورش کشور ، اشتباها در برخی کانال های خبری ،  وی را به عنوان مدیر برتر آموزش و پرورش کل کشور معرفی نمودند ،  که باید متذکر شد در این مراسم جز ایشان  از مدیران برتر دیگری نیز قدردانی شده است.  

انتخاب جناب رجبی جای بسی خوشحالی دارد  اما باید این انتخاب را نیز حاصل تلاش دانش آموزان و خانواده های آنان در موفقیت های تحصیلی و دیگر کارکنان زحمت کش آموزش و پرورش اسلام آباد غرب نیز به حساب آورد .دانش آموزان و کارکنانی که با تلاش خویش باعث شدند زحمات مدیریت این نهاد آموزشی به بار نشیند تا ایشان به عنوان یکی از مدیران برتر مناطق کشور انتخاب شوند .علی باقری دوشنبه 25 مرداد 1395 - 02:25 ب.ظ نظرات()
اسلام آباد غرب ثبت جهانی شد !
اسلام آباد جوان
اسلام آبا جوان : بعد از افتخار آفرینی پهلوان لایق ایران کیانوش رستمی کیومرث ظهرابی عضو فعال شورای شهر اسلام آباد غرب  ، در حمایت و شاد باش این افتخار آفرینی پیام تبریکی را بیان نمودند که در زیر متن این پیام اورده شده است. . با لطف بی پایان خداوند منان و دعای خیرهمه دلیر مردان و شیر زنان این دیار خصوصا دعای خانواده های شهدا ،  افتخار دیگری توسط فرزند دلیر اسلام ابادغرب   کیانوش رستمی در عرصه ورزش بدست امد .بی شک نام این پهلوان نامداراسلام ابادی سینه به سینه به نسل های بعدی انتقال خواهد یافت زیرا او مدال با ارزش پهلوانی را به نام مبارک شهیدان متبرک کرد و اثر کار بزرگ خود را جاودانه نمود.بی شک او افتخار سینه ستبر و چهره زیبای ایران اسلامی و دیار قهرمان پرور مرصاد خواهدبود. وبی دلیل نبود که درگرامید اشت روز ملی اسلام اباد گفتیم که این دیارهمواره مهد پهلوانان ونام آوران بوده و خواهدبود.
سرافراز باد نام پهلوان کیانوش رستمی وگرامیباد یاد شهیدانی که او مدالش با ارزش خود را به انان هدیه کرد.
کیومرث ظهرابی عضو شورای شهر اسلام آباد غرب


علی باقری یکشنبه 24 مرداد 1395 - 06:05 ب.ظ نظرات()
تغییرات در اداره ی ارشاد اسلام آباد غرب کلید خواهد خورد !
اسلام آباد جوان

اسلام آباد جوان : بعد از حواشی به وجود آمده در روز خبرنگار،  حال  شنیده‌ ها حکایت از آن دارد که به دنبال انتقادات گسترده خبرنگاران شهرستان اسلام آبادغرب در عدم توجه مدیران اداره ی ارشاد نسبت به خواسته هایشان ،  بزودی تغییراتی در این اداره رخ خواهد داد .

گفته می شود یکی از فرهنگیان جوان که سوابق فرهنگی ، هنری  هم دارد گزینه تصدی پست ریاست  این اداره است و البته چینش پرسنل اداری اداره فرهنگ و ارشاد را هم در دستور کار گذاشته است.
اخبارتکمیلی  در  خصوص این تغییرات به زودی در این پایگاه خبری  قرار داده خواهد شد .علی باقری جمعه 22 مرداد 1395 - 01:57 ب.ظ نظرات()
اقدامی نیک از ریاست محترم بیمارستان امام خمینی !
اسلام آباد جوان

اسلام آباد جوان : طی چند روز گذشته باخبر شدیم فردی  که تمکن مالی مناسبی نداشته به بیمارستان امام خمینی اسلام آباد غرب مراجعه کرده است و با اقدام نیک و خداپسندانه ی مدیریت این بیمارستان جناب رضایی تحت مداوا و درمان قرار گرفته است . این فرد بیمار که از نظر مالی در مذیقه قرار داشته با حسب نظر دکتر ایلخان رضایی هیچ گونه هزینه ی درمانی که بالغ بر پنج و نیم میلیون تومان بوده از  این فرد بیمار مطالبه نشده است و حتی برای این فرد بیمار دفترچه هم صادر میشود و در نهایت احترام درمان این شخص به پایان میرسد . 
البته اقدام خداپسندانه ی دکتر رضایی به اینجا محدود نشده است و گویا شخصی که مدتها در بیمارستان بستری بوده و ایشان هم در مضیقه ی مالی بوده اند در زمان ترخیص هیچ گونه هزینه ای از این فرد بیمار تیز مطالبه نشده  است و حتی بعد از ترخیص  با سرویس آژانس رایگان به درب منزل مشایعت شده اند ، که این اقدامات خداپسندانه بی شک نوید حس انسان دوستی  و احترام به فرد بیمار حتی با وجود نداشتن تمکن مالی از طرف فرد بیمار است .
هر چند بیمارستان اسلام آباد غرب با مشکلات گوناگونی گریبانگیر است و بسیاری از مراجعه کنندگان به آن همواره با مشکل مواجه میشوند ،  اما این اقدام نیک و انسانی مدیران بیمارستان شایسته ی تقدیر و احترام است و امیدواریم همیشه و مداوم باشد ، چرا که کرامت انسانی بسیار والاتر از منافع مادی میباشد .علی باقری پنجشنبه 21 مرداد 1395 - 11:33 ب.ظ نظرات()
اعلام حمایت پیشکسوت رسانه ی استان کرمانشاه از خبرنگاران فعال اسلام آباد غرب !
اسلام اباد جوان

اسلام آباد جوان :  پس از برگزاری مراسم روز خبرنگار در  اسلام آباد غرب که با حاشیه های فراوانی روبه رو بود ، خلیفه فرهاد امیری که خود یکی اعضای رسانه محسوب میشود در گفتگو با پایگاه خبری اسلام آباد جوان بیان داشت که در مراسم روز خبرنگار که با حضور مسولین شهرستان برگزار شد ایشان نیز  در این مراسم حضور داشته اند که در دقایقی که به ایراد سخن پرداخته اند   به دو نکته ی مهم اشاره نموده اند که  این مراسم باید توسط خود خبرنگاران برگزار میشد و در واقع خود  خبرنگاران باید  بانیان برگزاری  این مراسم باشند و نکته ی دوم  اینکه بسیار ناراحت هستند که در روز خبرنگار که متعلق به خبرنگاران میباشد تنی چند از فعالین حوزه ی رسانه غایب هستند و گلکی خود را از این بابت ابراز میدارند .
خلیفه فرهاد امیری ضمن حمایت از رسانه های فعال اسلام آباد غرب خاطر نشان کرد که امیدوارند رسانه های که در این مراسم حضور نداشتند گفته هایشان شنیده شود و با توجه به فعالیت های خوب و چشمگیری که این رسانه ها داشته اند به نحوی شایسته از آنان تقدیر و تشکر شود . 


علی باقری دوشنبه 18 مرداد 1395 - 01:51 ب.ظ نظرات()
بغض خبرنگاران اسلام آباد فعال اسلام آباد غرب ترکید !
اسلام آبا. جوان

 روز 17 مرداد ماه که به یاد و نام شهید صارمی روز خبرنگار نامیده شد مراسمی در غربت تمام اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آباد غرب با حضور مسئولین و در غیاب اکثریت مطلق فعالین رسانه در شهرستان برگزار شد.

امروز را با جرات روز عزای فعالان تنویر افکار عمومی می دانیم چرا که زهر یک ارگان دولتی به نام اداره فرهنگ و ارشاد به عمق وجود دلسوختگان واقعی شهر شهیدان مرصاد نفوذ کرد.آقایان با رفتاری قیم مآبانه ، سلیقه ای برخورد کردند و به مطالبات به حق اصحاب رسانه توجهی ننمودند یک اتفاق ساده نیست باید عاملین این رخداد کریه الوقوع به گونه ای که این موضوع ختم به خیر شود و خبرنگاران معترض هم راضی شوند به آنچه که حق شان هست برسند. 

این روز را ما عزا نامیدیم که استاندار محترم آقای رازانی ، نماینده دلسوز مردم اسلام آباد غرب دکتر فلاحت پیشه و مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد استان کرمانشاه پاسخگوی این خوش سلیقه گی!! شخصی باشند و قطعا تا نتیجه گیری لازم این موضوع پیگیری خواهد شد و در صورت لزوم بیانیه های بعدی هم منتشر خواهدشد.
ضمنا اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آباد غرب در یک توهین آشکار سخنران خبرنگاران را خود انتخاب کرد و حتی حق انتخاب نماینده را نیز از این قشر گرفتند !؟
امیدواریم تغییرات مدیریتی این اداره هرچه زود تر انجام شود تا آرامشی را که از خبرنگاران گرفته شده به این مجموعه باز گردد.
البته در این بین هم باید به برخی از دوستان یادآور شد که خبرنگاران اصلی غایب بودند و این تعداد اندک حاضر در یک سال گذشته غیرفعال یا نیمه فعال بودند.


غایبین؛
علی پرندین:سایت کرمانشاه دیلی
میلادارشادی:سایت تیترنیوز کرمانشاه
 رحمت جلیلیان: خبرنگارخبرگزاری مهر،مدیرسایت  کانال خبری17هزارنفری آوای زاگرس
وحیدپرندین:پایگاه خبری اسلام آبادپست و سرپرست روزنامه اعتماداسلام آبادغرب
محسن احمدیان:سرپرست خبرگزاری خبرآنلاین استان کرمانشاه و سایت راوندخبر
جوهرابراهیمی:سایت همراه رهبر
علی‌ باقری: پایگاه خبری اسلام آبادجوان
علی فرخی : پایگاه خبری دلسوزان  
یوسف شریفی:پایگاه خبری امید
علی نظری:سرپرست روزنامه اطلاعات اسلام آبادغرب

در پایان از استاندار محترم و نماینده عزیز شهرمان انتظار داریم با نگاه یه سویه مدیران مربوطه برخورد ، و از افراد متخصص تری  در پستهای حساس استفاده کنند تا دگر بار شاهد برخوردهای دو سویه با رسانه ها نباشیم و در باربر انتقادهای این عزیزان سعه صدر بیشتری برخوردارعلی باقری دوشنبه 18 مرداد 1395 - 12:56 ق.ظ نظرات()
به بهانه ی روز خبرنگار ! روزی برای دیده شدن !


اسلام آباد جوان

اسلام آباد جوان : خبرنگاران قشر زحمتکش و مظلومی در جامعه فرهنگی شهرستان اسلام آباد غرب محسوب می شوند که علی رغم تلاش فراوان و زحمت زیادی که برای تهیه یک خبر متحمل می شوند، همواره در معرض تهدید برخی مسئولان قرار میگیرند. خبرنگاران همان سنگربانان عرصه جنگ نرم، همان هایی که در روزهای گرم و سرد سال، در کف خیابان و بر روی راه پله های سالن های مملو از جمعیت، همان هایی که با تک تک اخبار این استان ، با فلاش دوربین هایشان، تلخ و شیرینی اخبارشان، با کاغذها و قلم هایشان زندگی می کنند. 

خبرنگاری همان شغلی است که به لحاظ سختی  دومین شغل دنیا است، همان شغلی است که درآمد ندارد اما عشق دارد، عشق به استان، به مردم و به آگاهی و دانش اما متاسفانه خطر دارد ، خطر نشر یک خبر که به مذاق مدیری خوش نیاید آثارش مستوجب عقوبتی ست بزرگ حتی کمتر از چوبه ی دار نیست .

خبرنگار رسالتی بس عظیم دارد. او مسئول آن است که شهروندان را در پیچیدگی‌های زندگی پرمشغله، با دغدغه و مسائل جامعه آشنا کرده و به شهروندان در گذراندن زندگی اجتماعی و سیاسی‌شان کمک کند. او در واقع اکسیژن مردم‌سالاری است چرا که اگر خبرنگار و رسانه آزاد نباشد، شفافیت اطلاعات و امکان بازیگری شهروندان در جامعه سیاسی ممکن نیست.

رسانه به عنوان واسطه بین مردم، واقعیت­‌ها و رویدادها بایستی آینه وفادار رخدادهای اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و غیره باشد. خبرنگار به عنوان چشم بیدار و هوشیار جامعه در دستیابی به حقایق و واقعیت­‌ها رسالتی بس خطیر بر عهده دارد و کانون این اهمیت، صداقت و قابل اعتماد بودن خبرنگار و رسانه است. زیرا حق مردم در دستیابی به اطلاعات سازنده و مفید نخستین اصل بین‌المللی اخلاق حرفه‌‍­ای در خبرنگاری است.

 هفدهم مرداد  روز خبرنگار است  روزی که خبرنگاران حرفهای دارند از جنس نگفتن ، خبرنکارانی که بدون پوشش بیمه ای خود را در معرض آسیب قرار میدهند ، خبرنگارانی که بدون چشم داشت مالی اقدام به درج خبر می نمایند و.... 

پایگاه خبری اسلام آباد جوان این روز را به خبرنگاران عزیز اسلام آباد غربی تبریک و تهنیت عرض می نمایدعلی باقری شنبه 16 مرداد 1395 - 03:10 ب.ظ نظرات()
حضور مقتدرانه سرهنگ بهروز سرتیپ نیا در نیروی انتظامی عامل ارتقا امنیت اجتماعی ...

اسلام آباد جوان : بی شک امنیت در هر جامعه ی نشان دهنده ی توسعه ی اقتصادی و اجتماعی و ...  آن جامعه است چرا که با وجود امنیت اجتماعی ، اقتصادی ست  که میتوان پیشرفت را در دیگر زمینه ها به دست آورد . خوشبختانه با تلاش های شبانه روزی پرسنل زحمت کش نیروی انتظامی و در راس آنها جناب سرهنگ بهروز سرتیپ نیا ، اسلام آباد غرب روزهای پر از امنیتی را در تمامی زمینه ها  تجربه میکند .
نیروهای خدوم انتظامی شهرستان با تلاش های شبانه روزی خود در کنار دیگر زحمت کشان امنیتی توانسته اند فضایی آرام را در اسلام آباد غرب  به وجود آوردند که بسترهای فعالیت های گوناگون اقتصادی و اجتماعی و... برای تمامی اقشار فراهم باشد . اینکه امروز شهروندان با آسودگی خاطر در مکان های عمومی حاظر میشوند ، به کسب و کار روزانه ی خود رونق می بخشند ، خانواده ها بدور از هر گونه تشویشی اوقات فراغت خود را سپری می نمایند و دهها مورد دیگر را باید مرهون خون شهدا و جانبازان و همجتین ادامه دهندگان راه شهدا یعنی نیروهای خدوم انتظامی و امنیتی دانست. 
جناب سرهنگ سرتیپ نیا فرمانده انتظامی اسلام آباد غرب خود بارها تا بامداد بسیاری از نقاط مختلف شهر  اسلام آباد غرب  را  همراه با دیگر نیروهای خدوم خود مورد سرکشی قرار میدهند تا بلکه اگر مشکلی وجود دارد آن را رفع نموده و  امنیت اجتماعی و اقتصادی  شهروندان تامین شود . چرا که  بی شک با تلاش های شبانه روزی و مداوم این نیروهای خدوم است که امروز جمهوری اسلامی ایران در  حالی که گروه های تکفیری در منطقه جولان میدهند و امنیت برای این شهروندان به آرزو تبدیل شده است اما ، ایران اسلامی در امنیت و آرامش قرار داشته باشد  و بسیاری از کشورهای حامی و صادر کننده ی تروریست به امنیت و آرامش شهروندان این مرز بوم غبطه خورند. 
جا دارد مدیریت پایگاه خبری اسلام آباد جوان از حضور و عملکرد مقتدرانه و با صلابت جناب سرهنگ بهروز سرتیپ نیا و پرسنل تحت امر ایشان در این مدت که الحق و الانصاف آسایش و آرامش شهرستان را تامین کردند کمال تشکر و قدردانی را نمایم و همچنان برای ایشان و نیروهای خدومشان آرزوی موفقیت روز افزون داشته باشم .


علی باقری پنجشنبه 14 مرداد 1395 - 04:16 ب.ظ نظرات()
دکتر فلاحت پیشه مرد ناطق این روزهای مجلس !

اسلام اباد جوان

اسلام آباد جوان : از ابتدا و از زمان تأسیس جمهوری اسلامی ایران، مجلس در نگاه و در کلام مسئولین ارشد جمهوری اسلامی از رهبر انقلاب گرفته تا نویسندگان قانون اساسی،از هر گروه و طیف فکری، از جایگاه ویژه ای برخوردار بود به گونه ای که رهبر فقید انقلاب آن را در رأس همه امور دانستند.

مجلس دهم در حالی چند ماهیست که شروع به فعالیت نموده که نماینده ی حوزه ی انتخابیه اسلام آباد غرب و دالاهو یعنی جناب دکتر فلاحت پیشه را باید یکی از  از پرکارترین نمایندگان این مجلس دانست  ، چرا که در اکثر جلساتی که در مجلس برگزار میشود  ایشان با نطق هایشان مسولان  را مخاطب قرار میدهند که پاسخگوی مطالبات مردم باشند . 

اینکه یک نماینده در اکثر جلسات مجلس حضور داشته باشد و با تذکراتش مسولان را به یاد وظایف خویش بیندازد جای بسی خوشحالیست  که این نماینده ، نماینده حوزه ی انتخابیه اسلام آباد غرب و دالاهو باشد . 

دکتر فلاحت پیشه در این مدت که سکاندار نمایندگی مردم اسلام آباد غرب بوده است ،  توانسته اند یکبار دیگر نام این دیار را بر سر زبانها بیاندازند ، جدای از تذکرات هر روزه ی ایشان که بخش لاینفکی از فعالیت های روزانه ی ایشان  در مجلس است ، سرکشی مداوم به حوزه ی انتخابیه ، پیگیر بودن جهت رفع مشکلات مردم در ارتباط چهره به چهره ، از جمله اقدامات دکتر فلاحت پیشه در مدت محدود نمایندگی شان ست .

دکتر فلاحت پیشه طی این مدت با بیان تذکرات مختلف به ریاست محترم جمهور ، وزیران نفت ، اقتصاد و دارایی ، فرهنگ و ارشاد اسلامی به یکی از ناطقان هر روز مجلس دهم تبدیل گشته اند و تقریبا روزی نیست که جلسه ای در مجلس برگزار شود و دکتر فلاحت پیشه در آن به ایراد سخنرانی نپردازد . 

مجلس دهم ، مجلسی با حضور طیف های مختلف سیاسیت ، در این مجلس حوزه ی انتخابیه ای  اعتبار بیشتری دریافت میکند که نماینده ی توانا داشته باشد که خوشبختانه اسلام آباد غرب و دالاهو توانسته است با وجود حضور دکتر فلاحت پیشه به عنوان نماینده بیشترین سهم اعتبار شهرستانهای استان کرمانشاه را از آن خود کند چرا که مطمنا نام مرد ناطق مجلس خود اعتباریست که نصیب  آن حوزه ی انتخابیه می نماید و با بودن دکتر فلاحت پیشه بی شک اسلام اباد غرب در مسیر توسعه قرار خواهد گرفت .علی باقری سه شنبه 12 مرداد 1395 - 08:24 ب.ظ نظرات()