تبلیغات
اسلام آباد جوان
آل سعود دین ندارد
اسلام آباد جوان
این روزها شاهد جنایات حکام سعودی بر ضد مسلمانان یمن هستیم جنایاتی که حکام به ظاهر مسلمان  سعودی بر ضد امت اسلام در حال انجام دادنش هستند را حکام سعودی به اسم دین انجام میدهند .
به راستی مگر گناه ملتی که از حکام دست نشانده دیگران به ستوه آمده است و خواستار استقلال کشورش هست چیست که  این روزها آل سعود با انواع و اقسام بمب های اهدایی شیطان بزرگ این ملت مظلوم را ماه هاست به خاک و خون کشیده است . حکام سعودی که امروز برای امت اسلام داییه مهربانتر از مادر شده اند ، حرمت ماه مبارک رمضان را نیز نگه نداشتند و به نسل کشی مسلمانان روی آورده اند .
حکومت آل سعود را باید حکومت آل بی دین نامید شما که خود را به ظاهر خادمین حرم شریفین میدانید صدای بمب هایتان نوای اذان را در یمن به سکوت تبدیل کرده است ، آل سعود این روزها دشمن امت اسلام است حاکمان نوجوان این کشور قوانین  بشریت را به سخره گرفته اند و با اقدامات وحشیانه خود  زنان و کودکان بی گناه مظلوم یمنی را به خاک و خون کشیده اند ،  آل سعود به زودی تاوان اشتباهاتش را خواهد داد و زمانی که حاکمان نوجوان این خاندان نوکر صفت بدانند که آتشی را که روشن کرده اند بی شک دامان خبیثشان را به تلی از خاک تبدیل خواهد کرد.


علی باقری پنجشنبه 31 تیر 1395 - 01:17 ب.ظ نظرات()
نخستین بار در اسلام آباد غرب ، شروع دوره های فن بیان و موفقیت آغاز به کار کرد !
اسلام اباد جوان
 اسلام آباد جوان  : بهترین تصمیم برای آینده ساختن آن است .هدف موسسه آموزشی و مشاوره ای علوم ذهنی ارائه آموزش های استاندارد و با هدف بهبود کیفیت زندگی ، تحصیل و شغل بر اساس جدید ترین متد تغییر و تحول می باشد.
دوره های عمومی و خصوصی موسسه به صورت همایشها، کارگاه ها و دوره های آموزشی برگزار می گردد.
مخاطب این دوره ها بدون محدودیت سنی و تحصیلی در سطوح مختلف از دبستان تا دانشگاه مدیران، سخنرانان،وکلا، مدرسان، مشاوران،فروشندگان و حتی افراد خانه دار و مشاغل آزاد می باشد.
دوره خودشناسی و موفقیت
خود آگاهی و مثبت اندیشی ،اعتماد بنفس و ابراز وجود صمیمیت و تسخیر قلبها، ذهن ثروتمند و قدرت ذهن برای رسیدن به اهداف ،رفع موانع ذهنی مثل استرس ،اضطراب،ترس،تنبلی،خشم،کم رنگ کردن خاطرات بدو افکار مزاحم و ….
دوره ارتباط موثر ،فن بیان و سخنوری
اعتماد به نفس و رفع ترس و خجالت در جمع تکنیک های فن بیان و تلفظ صحیح حروف و لحن تکنیک های جذابیت و تاثیر گذاری و احساس در بیان مدیران، سخنرانان،وکلا، مدرسان، مشاوران،فروشندگان و حتی افراد خانه دار و مشاغل آزاد.
دوره تقویت حافظه و تمرکز حواس
رفع استرس و اضطراب و ایجاد آرامش برای امتحانات درک مطلب آسان ،اشتیاق و انگیزه برای مطالعه و یادگیری هدف ، برنامه ریزی مدیریت زمان ،تکنیک ها و تمرینات تمرکزی استفاده از هر دو نیمکره مغز ، تند خوانی تا چند برابر و رفع علل کند خوانی (بدون محدودیت ذهنی )
دوره NLP (مهندسی ذهن) ،خود هیپنوتیزم
اسرار حیرت انگیز و آسان در چند جلسه باعث افزایش چندین برابری قدرت ذهن و تمرکز شما برای رسیدن به موفقیت و تحولتان می شود و شما را در عرصه های مختلف زندگی به موفقیت ، آرامش و شادی می رساند
دوره ای ارتباط با فرزند (فرزند پروری موفق) ،ارتباط موثر با همر (همسر گزینی و همسر داری موفق)
معیارهای همسر گزینی موفق ، روش های متفاوت گفتگوی صمیمی و جذاب همسران، راهکارهای صحیح ارتباط و تربیت فرزندان ، چگونه اعتماد به نفس قوی در فرزندانمان جلوگیری کنیم ، چگونه از استرس و اضطراب فرزندانمان جلوگیری کنیم ، راهکارهای پیشگیری از بزهکاری نوجوانان ، چگونه فرزندان سالم و موفق تربیت کنیم .
دوره های کارگاه اناگرام(شخصیت شناسی /خودشناسی)
شناخت خود و شناخت دیگران برای ارتباط بهتر خصوصیات اخلاقی شما مناسب چه کاری است !!
نحوه برخورد مناسب با شخصیت های مختلف
آدرس موسسه؛ اسلام آباد غرب – میدان هدایت -مجتمع البرز -طبقه اول
هماهنگی و رزرو ؛۰۹۱۸۷۳۲۰۵۱۲ تلفکس؛۰۸۳۴۵۲۴۵۴۲۴


علی باقری چهارشنبه 30 تیر 1395 - 04:18 ب.ظ نظرات()
کانال تلگرامی شهر من اسلام آباد راه اندازی شد !
اسلام آباد جوان

اسلام آباد جوان : این روزها بسیاری از کانالهای تلگرامی نقشی بسیار مفید و سازنده در آگاهی بخشی و اطلاع رسانی پیدا کرده اند  در همین راستا چند جوان خوش فکر اسلام آباد غربی کانال تلگرامی را راه اندازی کرده اند که در آن میتوان مطالب متنوعی چون :

جدیدترین اخبار شهر
معرفی بزرگان و مشاهیر این دیار 
عکسهای طبیعت و شهر 
ضرب المثل ها و اصطلاحات کردی
اشعار کردی 
عکس از نوع پوشش مردمان این دیار

را  ،میتوان در کانال تلگرامی شهر من اسلام آباد مشاهده نمود .
دوستانی که تمایل دارند در کانال شهر من اسلام آباد عضو شوند لطفا بر روی لینک زیر کلیک نمایند .

( برای عضویت در کانال شهر  من اسلام آباد اینجا کلیک کنید )


علی باقری چهارشنبه 30 تیر 1395 - 11:19 ق.ظ نظرات()
قطعی مکرر برق به گرد و خاک اسلام آباد غرب اضافه شد ..
اسلام آباد جوان

اسلام آباد جوان : طی چند روز اخیر برق منازل، نقاط مختلف شهر اسلام آباد غرب به طور مکرر قطع و وصل می‌شود و همین امر علاوه بر بروز اشکالاتی در وسایل و دستگاه های برقی، موجب وقفه در امورات روزمره مردم  شده است.
گرمای طاقت فرسای امسال اسلام آباد غرب  باعث شده نیاز به وسایل خنک کننده به شدت افزایش یابد و به وضعیتی رسیده که در هوای کنونی ، مردم حتی نمی توانند برای چند ساعتی کولرهای خود را خاموش کنند و به عبارتی کولرها  بیست و چهار ساعته روشن است تا شاید وضعیت آب و هوایی فعلی  اسلام آبادغرب تحمل پذیر شود . 

هرچند قطعی های برق نسبت به سال های گذشته کمتر شده اما هنوز درصد این خاموشی های ناگهانی بالاست اما با توجه به گرمای بالای هوا ، این امر نیازمند اطلاع رسانی علت این قطعی ها از سوی مسئولین اداره برق است.

متاسفانه گرد و خاک که میهمان همیشگی مردم  اسلام آباد غرب ست خود مزید بر علت شده که کسی نتواند حتی در ساعاتی که هوا تا حدودی خنک می شود نیز پنجره را باز کند زیرا به جای هوای خنک این ذرات مزاحم گرد و خاک هستند که جانشین هوای داخل منزل می شود و مردم مجبور هستند در چنین شرایطی در خانه بمانند و کولرهای خود را روشن نگه دارند.

متاسفانه قطع و نوسان مکرر برق در ساعات اوج مصرف و در شب های گرم در نقاط مختلف شهر اسلام آباد غرب از جمله شهرک جهاد مردم را  کلافه کرده است .  نوسانات مکرر برق در چند روز اخیر در شهرک جهاد در حال تبدیل شدن به یک چالش جدی برای ساکنین این شهرک شده که این امر نیازمند فرهنگ سازی  و اطلاع رسانی علت این قطعی ها از سوی مسئولین اداره برق است . در چنین شرایطی انتظار می رفت که مسئولان ذیربط در اسرع وقت به مشکل رسیدگی کنند اما این اتفاق نیفتاد و مشکل قطعی و نوسان مکرر برق در اسلام آباد غرب همچنان ادامه دارد.
علی باقری سه شنبه 29 تیر 1395 - 10:13 ق.ظ نظرات()
وبسایت خبری ، تحلیلی مادنا به عرصه ی رسانه بازگشت .
 اسلام آباد جوان

اسلام آباد جوان : پایگاه خبری ، تحلیلی مادنا بعد از مدتی بار دیگر به عرصه ی فعالیت خبری خویش بازگشت ؛ جناب آقای اردلان رضایی مدیر سایت مادنا در گفتگو با پایگاه خبری اسلام آباد جوان بیان کرد  که بدون شک همه شهروندان کما بیش به دنبال یافتن اطلاعات از مطمئن ترین و سریع ترین و آسان ترین روش ها هستند که بدینوسیله بتوانند زندگی خود را بر مدار پیش بینی پذیری و آگاهی ارتقا دهند و در مسیر کمال انسانی گام بردارند.
اهمیت و نقش یک رسانه و رسانه ها در همین جا متبلور می شود، در واقع رسانه ها حلقه واسط آگاهی بین شهروندان از سویی و جامعه مدنی و حکومت از سوی دیگر هستند و در نگاهی فرامرزی رسانه ها ابزار ارتباط و آگاهی یافتن از سرنوشت و وضعیت دیگر انسان ها در چهار گوشه دنیا می باشند.جناب آقای رضایی در پایان بیان نمود که سایت مادنا افتخار این را دارد که با همان آرمان های سابق بار دیگر به عرصه فعالیت رسانه ای باز گردد و فعالیت خویش را از سر گیرد . 
جناب آقای اردلان رضایی در پایان خاطرنشان کرد که وب سایت خبری ، تحلیلی مادنا  با  خط مشی نوین این  افتخار را خواهد داشت که به عنوان یک رسانه به وظیفه خطیر آگاهی بخشی به شهروندان استان کرمانشاه  همت گمارد و در این راه اعتماد مخاطبان ،قوانین کشور و رعایت استانداردهای حرفه ای خبررسانی و روزنامه نگاری را وجه همت خود قرار  دهد . 
برای ورود به پایگاه پایگاه خبری ، تحلیلی مادنا کلیک کنید .


علی باقری دوشنبه 28 تیر 1395 - 02:33 ب.ظ نظرات()
سیل خروشان رنج نامه های مردم اسلام آباد غرب به دکتر روحانی !
اسلام اباد جوان

اسلام آباد جوان :  در جریان  سفر رئیس جمهور جناب روحانی به استان کرمانشاه و همچنین سفر وزیر اطلاعات  به عنوان نماینده ی ایشان به شهرستان اسلام آباد غرب شاهد بودیم که مردم اسلام آباد غرب نامه های زیادی  به رئیس جمهور می نوشتند. به گونه ای که حتی شایع شده بود که کاغذ a4 و خودکار در مغازه های اطراف محل تحویل نامه تمام شده است .

 دیدن صحنه مردمی که برای حل مشکلاتشان با قیافه ای دردمندانه کنار خیابان نشسته اند و غالبا درحال تقریر مشکلاتشان هستند تا دیگری آن هارا تحریر کند به شدت مرا که هنوز از منظری عاطفی به همه جهان حتی به سیاست نگاه می کنم متاثر می کرد. اما چاره چیست؟ چاره هرچه باشد بدون شک نامه نوشتن نیست. این ابتدایی ترین شکل حل مشکلات است. شکلی که در جهان امروز نوعی عقب ماندگی محسوب می شود. مردم مشکل دارند، مشکلاتی که شنیدن آن ها اگر ذره ای از شرافت درتو باقی مانده باشد همه وجودت را به آتش می کشد اما نامه نوشتن چاره آن نیست که اگر بود دست کم در هشت سال گذشته باید ذره ای از آن مشکلات حل می شد نه این که به محض شنیدن خبر ورود رئیس جمهور به یک شهر قلم و کاغذ درآن شهر نایاب شود. مردم باید اطمینان پیدا کنند که با مراجعه به نهادهای مربوطه مشکلشان حل می شود، اگر چنین اطمینانی حاصل کنند دیگر به رئیس جمهورشان نامه نمی نویسند. رئیس جمهور به جای پاسخ گویی به نامه ها که کاریست از اصل و اساس بی حاصل، باید مدیرانی لایق بر سر کار آورد و مطمئن باشد که آن مدیر چنان که شایسته و بایسته است به وظیفه خود عمل خواهد کرد. فقط در این صورت است که می توان به آینده کشور امیدوار بود. دارم بدیهیات می گویم، می دانم، ولی باور بفرمایید همه مصیبت های ما همین بی توجهی به بدیهیات است. وقتی کسی فکر کند در کشوری که قریب به هشتاد میلیون جمعیت دارد می توان یک تنه آن هم از طریق نامه گرفتن از دست مردم مشکلاتشان را حل کرد کار به همین جایی می رسد که ملاحظه می فرمایید. مردم را طوری بار آورده ایم که همه مشکلاتشان را می خواهند از طریق دولت حل کنند. حتی مشکلات قضایی و حقوقیشان را. هنوز بسیار ی از مردم نامه نوشتن را تنهاترین و بهترین راه حل مشکلاتشان می دانند. آقای روحانی برای خواندن این همه نامه نه وقت کافی دارد و نه حوصله ی وافی ولی قلبی صبور نیاز دارد تا رنج نامه های مردم اسلام آباد غرب را بخواند و بلکه صدای مردمان شهر مرصاد را حس کند  که مردمانش در زیر فشار بیکاری کمر خم کرده اند اما هنوز نشکسته اند. آقای روحانی ریاست محترم جمهور این مردم را دریابید .

 علی باقری یکشنبه 27 تیر 1395 - 04:36 ب.ظ نظرات()
سوغات دولت روحانی برای استان کرمانشاه !
اسلام آباد جوان

اسلام آباد جوان : چند روزیست که شنیده ایم کرمانشاه را به عنوان یکی از آخرین استانها جهت سفر استانی انتخاب کرده اید ، هر چند استان مرصاد سالهاست در رتبه بندی توجه  مسولین جهت بازدید و حل مشکلات  آن ، در جایگاه  آخر قرار دارد .   اما همین آخر بودن برای مردمان این دیار هم کفایت میکند که حضور شما شاید مایه ی خیر شود ،  چند خوشبختانه به لطف توجه مسولین و  و اقدامات صورت گرفته توسط آنان جایگاه نخست بیکاری کشور را در اختیار داریم و به یمن قدوم ، قدمهای شما شاید برای مدتی کوتاه این جایگاه را  از دست داده و آم را نصیب استانی دیگر نماییم  ، اما جناب روحانی ریاست محترم جمهور ، کرمانشاه مشکلاتی بسیار دارد ،  حجم مشکلات این استان آنقدر زیاد است که سفر یک و نیم روزه ی شما هرگز ره گشای حل مشکلات فراوان این استان نیست  از بیکاری که آفت زندگانی جوانان این دیار است تا شرایط نامساعد اقتصادی خانواده ها  همه و همه مشکل است  و نیاز به راه علاج دارد .
جناب روحانی ریاست محترم جمهور  ، سالهاست نبود اشتغال و وفور  بیکاری  ، جوانان این دیار را ره سپار دیگر استانها   کرده است  ! تمامی مصوباتی که همراه خود آورده اید جای خود اما برای رفع مشکلات بیکاری این دیار محروم چه کلیدی به همراه خود اورده اید که بتواند آلام بیکاری این استان را درمان کند ؟  
هر چند نمایندگان استانمان هم اکنون به یاد مطالبات استان مرصاد افتاده اند اما ما به استقبال شما خواهیم امد چرا که  مرزشینان غرب همواره میهمان نواز بوده اند . جناب روحانی خوشبختانه گویا روز آمدن  شما به کرمانشاه هوا زیبنده ی حضور شماست و خبری از گرد و خاک یا به قول شما پایتخت نشینان ریزگردها نیست حال که هوا هم به استقبال از شما و تیم همراهتان امده ، مرزنشینان این دیار را دریابید ، باور کنید اینجا همه چیز گل و بلبلی که احیانا به گوش شما رسانده اند نیست ،بیکاری  ، مشکلات اقتصادی ، فقر و هزاران مشکل دیگر وجود دارد که بسیاری از انها تنها با کلید اعتبارات شما رفع خواهد شد .
در پایان میدانیم که قرار نیست به شهرستان اسلام اباد غرب بیایید اما خیلی از جوانان این شهر به یمن قدوم قدمهای شما چند روزی ست که  کمیته ی استقبال تشکیل داده اند ، اسلام آباد غرب مظلوم است شهر مرصاد قربانگاه بمب های هشت ساله ی دفاع مقدس است ، مردمانی دارد که سالهاست وفادار به انقلاب و نظام بوده اند و خواهند بود ،  انتظار مردمان این دیار رفع بیکاری ست حقیقتا برای رفع بیکاری این استان جهاد لازم است و قلمی که اعتبارات را نصیب حل مشکلات اقتصادی  این استان نماید . 
سوغات شما برای ما هر چه که باشد  نیک میدانیم شاید سالها این اعتبارات  در پیچ و خم  قانون های دست و پا شکسته ی ادارات محصور باشد . مرزنشینان غرب کشور ، دل به یکی از آخرین روزهای تیر ماه بسته اند بلکه حضور شما فرجی شود و گره های کور مشکلات لایتناهی این استان را رفع کند .  


علی باقری جمعه 25 تیر 1395 - 11:08 ق.ظ نظرات()
نتایج بزرگ ترین نظرسنجی عملکرد شورای شهر اسلام آبادغرب

اخیرا یک نظرسنجی پیامکی توسط چند رسانه معتبر شهرستان اسلام آبادغرب برگزار شد که ضمن تقدیر از مشارکت مطلوب مردم ، نتایج آن بدین شرح اعلام می شود:

اما نکات جالب توجه این نتیجه اختلاف فاحش نفرات اول با نفرات بعد است که در این بین می شود با یک تقسیم بندی ساده اعضای نه گانه ی شورای شهر را به سه قسمت تبدیل کرد و به ترتیب نمره قبولی را به سه نفر نخست ، کسب عملکرد نسبتا مطلوب و البته احتیاج به تلاش و مساعدت بیشتر را به سه نفر بعدی و در نهایت برای سه نفر آخر هم عملکرد نسبتا ضعیف  بین مردم را دارد
با توجه به شرایط فعلی شاید شرکت در دوره بعد را نیز برای این عزیزان با مشکل مواجه کند.

نکته : جناب آقای زارعی  2 سال و آقای ناصری تنها 1 سال در شورای شهر حضور داشتند

درپایان جا دارد از همکاران رسانه ای که دراین نظرسنجی همکاری لازم را به عمل آوردند تشکر لازم را به عمل آوریم

تشکر ویژه از آقایان :

رحمت جلیلیان

جوهر ابراهیمی

وحید پرندین

علی باقری

محسن احمدیان

میلاد ارشادی

 

لازم به ذکر است همانطور که پیشتر اطلاع رسانی شد ،به 10 نفر از شرکت کنندگان گرامی به قید قرعه کارت هدیه 500 هزار ریالی اهدا خواهد شد. قرعه کشی بصورت خودکار و توسط سیستم نظرسنجی از بین شماره های دریافتی انجام خواهد شد که بزودی با این برندگان تماس خواهیم گرفتعلی باقری جمعه 25 تیر 1395 - 12:33 ق.ظ نظرات()
پیشتاز نظرسنجی پیامکی انتخاب شورای برتر اسلام آباد غرب چه کسی است ؟
اسلام آباد جوان

اسلام آباد جوان : آمارها حکایت از شرکت قریب به  هفت هزار نفر در نظرسنجی پیامکی انتخاب تواناترین عضو شورای شهر اسلام آباد غرب را  دارد ،بی شک  نظرسنجی انجام گرفته طی این مدت همگان را به یاد فضای  پر جنب و جوش انتخابات انداخت . مطمنا  شرکت قریب به هفت هزار نفر در این نظرسنجی نشانگر علاقه ی وافر مردمان اسلام آباد غرب به عملکرد عزیزان مشغول به کار در نهاد اجتماعی شوراست که  حجم عظیم شرکت کنندگان در این نظرسنجی وظیفه ی اعضای شورا را ، در قبال مسولیت خویش سختر میکند .
بی شک هر جا  که سخن از تواناترین مدیر یک مجموعه به میان می آید همگان تمایل دارند که ان شخص توانا شخص خودشان باشد اما  در نهایت این مردم هستند که با توجه به فعالیت های صورت گرفته توسط هر کدام از اعضای شورا ، شخص  تواناتر را انتخاب نموده و مسولیت وی را سختر میکنند . 
با توجه به اینکه تنها ساعاتی به پایان  این نظرسنجی  حساس  باقی مانده است  و آمارها حکایت از رقابت تنگاتنگ بین  اعضا را دارد ، لذا مطمنا سرنوشت انتخاب تواناترین عضو شورای شهر اسلام آباد غرب  بسته به آرای  تک تک شرکت کنندگان در این نظرسنجی را دارد . بی شک یک رای میتواند در ساعت بیست و سه  تاریخ 24 تیر ماه سرنوشت این نظرسنجی را به چالش کشاند و رتبه ی  اعضای شورا را دچار تغییر دهد  .
البته  گویا آرای گزینه هیچکدام نیز در این نظرسنجی توانسته است جایگاه خوبی را برای خود کسب  کند،  هر چند درج  این گزینه در یک روز مانده به پایان نظرسنجی نمیتواتد چندان ارای دیگر اعضا را به چالش کشاند ،  اما تعداد آرای این گزینه میتواند زنگ خطری باشد برای اعضایی که در شورا خدمت میکنند با این مضمون که،  هستند شهروندانی که از عملکرد هیچ یک از آنان راضی نیستند 
تا این لحظه از  نظرسنجی آمارها حکایت از رقابت حساس و تنگاتنگ میان اعضای شورا  را دارد که در نهایت  باید منتظر ماند و  دید در ساعت بیست و سه روز 24 تیرماه سرانجام چه کسی تواناترین عضو شورای شهر اسلام آباد غرب از دید مردم خواهد شد .


علی باقری پنجشنبه 24 تیر 1395 - 12:04 ق.ظ نظرات()
پیروزی در نظرسنجی پیامکی شوراهای اسلام آباد غرب به چه قیمتی !

اسلام آباد جوان

علاقه به «محبوبیّت» در وجود همه هست. هر کس دوست دارد مورد توجّه و عنایت قرار گیرد و به جایگاه او در مجموعه هایی که به سر می برد، احترام گزاشته شود .اما بی شک توانمند بودن و محبوب بودن با تمسک جستن به خواهش و تقاضا به دست نمی آید .

بعد از راه اندازی نظرسنجی پیامکی انتخاب تواناترین فرد شورای اسلام آباد غرب  حال شنیده ها حکایت از آن دارد که تنی چند از اعضای محترم شورا از هم شهریان میخواهند که با ارسال کد انها به سامانه ی پیامکی  باعث افزایش رتبه و جایگاه آنها در نظرسنجی شوند ، هر چند که این کار  هیچ منعی ندارد و صرفا نوعی تلاش برای برنده شدن در این نظرسنجی  میباشد  اما مطمنا این اقدام با روح مقبولیت و توانایی یک مدیر هیچ هم خوانی و قرابتی ندارد . اینکه یک مدیر از مردم بخواهد به او رای دهند تا در پایان نظرسنجی محبوبتر به حساب اید اقدامی  غیرمتعارف  محسوب میشود . بی شک یک مدیر اگر توانا باشد و تواناییش برای آحاد مردم جامعه ثابت شده باشد دیگر  نیازی به ارایه ی  درخواست از مردم ندارد که به او رای دهند، چرا که توانایی و محبوبیت یک مدیر فقط با کار و تلاش وی ملموس خواهد بود ، نه صرف تقاضا از مردم.

هر چند جمع کثیری از شرکت کنندگانی که در این  نظرسنجی پیامکی شرکت کرده بودند  خواستار درج گزینه ی هیچکدام  نبز به عنوان یکی دیگر  از شاخص های نظرسنجی  بودند  ، اما بی شک اگر این گزینه در این نظرسنجی درج میشد شاید همین گزینه ی ( هیچکدام ) آرای زیادی را به خود اختصاص میداد که بنا به صلاحدید دیگر دوستان رسانه ای این گزینه مدنظر قرار نگرفت .

تا پایان نظرسنجی زمان زیادی باقی نمانده ست اما بی شک مقبولیت با محبوبیت و توانا بودن فاصله بسیار دارد  و نمیتوان به زور از مردم خواست که  او را محبوب کنند چرا که توانایی یک شخص  مدیر در ابعاد مختلف اجراییست  که  میتواند او را محبوب  آحاد مردم جامعه کند نه صرف 

 علی باقری چهارشنبه 23 تیر 1395 - 12:51 ب.ظ نظرات()