تبلیغات
[ cb:blog_title ]
از سراب تا واقعیت زیرگذر میدان امام خمینی (ره ) اسلام آباد غرب
اس

اسلام آباد جوان : در حالیکه طرح ایجاد زیر گذر در میدان امام خمینی ( ره )  اکنون در هاله ای از ابهام قرار دارد که تا چند وقت پیش ریس شورای شهرستان اسلام آباد غرب از تحقق وعده ایجاد زیرگذر  در این شهرستان خبر داده بود .
با ایجاد زیرگذر  در این مسیر قطعا مشکل ترافیک اصلی ترین میدان شهر نیز حل خواهد شد و دیگر شاهد گره ترافیک در این مسیر نخواهیم بود .. البته گویا ایجاد این طرح اکنون به دلیل برخی مشکلات در ابهام قرار گرفته است و گویا خبر از جایگزینی این طرح به دلیل پاره ای از  مشکلات است که طبق گفته یکی از اعضای شورای شهر هنوز هیچ چیز به قطعیت نرسیده است.
مشخص نیست اگر قرار به تغییر احداث زیرگذر و جایگزینی طرح است چرا ابتدا در همه جا بنر احداث زیرگذر زده شد و اگر قرار بر جایگزینی میباشد قرار است چه اتفاقی بیافتد که چهره اسلام آباد غرب زیباتر شود .
البته شهردار اسلام آباد غرب در گفتگوی کوتاه با این پایگاه خبری  بیان کرده بود درصورت ایجاد زیر گذر نسبت به تعریض خیابان و تصرف مغازه های اطراف هیچ اقدامی صورت نخواهد گرفت و اساسا طرح مذکور ارتباطی با تعریض خیابان ندارد . حال باید دید  سرانجام این طرح به کجا خواهد رسید و آیا مشکلات اجازه ساخت این پروژه را خواهد داد یا خیر؟


علی باقری شنبه 14 مهر 1397 - 05:52 ب.ظ نظرات()