تبلیغات
[ cb:blog_title ]
کلافگی مردم اسلام آباد غرب در پی قطعی های مکرر برق ...
لا

اسلام آباد جوان  :چند روزی است که از آغاز فصل تابستان می‌گذرد و گرمای شدید در اسلام آباد غرب تقریبا مردم را کلافه کرده و خاموشی‌های مداوم و قطعی‌های مکرر برق، آن هم در ساعات اوج گرما نیز بر شدت آن افزوده است.

این قطعی‌ها علاوه بر اینکه تحمل گرمای تابستان را برای مردم طاقت فرسا کرده است، نوسانات آن نیز موجب شده تا آنها نگران خرابی لوازم برقی خانگی، آن هم در این آشفته بازار گرانی باشند که البته نگرانی آنها کاملا بجاست.
گرمای  بی سابقه دما، قطعی مکرر برق در شهرستان اسلام آباد غرب موجب نارضایتی مردم این شهرستان  شده است.
البته متاسفانه بسیاری از این قطعی ها  بدون اطلاع رسانی صورت می‌گیرد و گاها شاهد هستیم  که قطعی برق در برخی مناطق شهری یکنواخت نیست  که در طول روز شاهد خاموشی بیش از چند  ساعت  در نقاط مختلف هستیم،که این موضوع زندگی مردم را دچار اختلال کرد است ‌.
قطعی مداوم برق در اسلام آباد غرب آن هم در حالیکه امسال به هصوص در فصل بهار شاهد بارندگی مناسبی بودیم جای شگفتی دارد ‌.
 با توجه به گرمای بیش از حد و استفاده همه مردم از وسایل سرمایشی این خاموشی‌ها و قطعی‌ها طبیعی است اما بهتر است این موارد به اطلاع مردم برسد تا برنامه‌ریزی داشته باشند. مردم حتما شرایط را درک می‌کنند اما مسئولان شرایط یکسانی را برای همه نقاط شهر در نظر بگیرند. به طور مثال چگونه است که برق مناطقی همچون بازار روز که اکثر تجاری هستند و دارای کرکره برقی دو روز مداوم قطع میشود و در نقاطی دیگر برق در شبکه وجود دارد ‌...آیا بهتر نیست اداره برق اسلام آباد غرب با توجه به اینکه قطع شدن برق به امری روزمره تبدیل شده است اطلاع رسانی مناسب تری در حوزه آگاهی بخشی به مردم داشته باشد.


علی باقری پنجشنبه 21 تیر 1397 - 03:20 ب.ظ نظرات()