تبلیغات
[ cb:blog_title ]
کمربندی اسلام آباد غرب به کرمانشاه نیازمند بهسازی سریع
اسلام آباد جوانضعیت آسفالت در کمربندی اسلام آباد غرب  بسیار بحرانی است، ترک های بسیار بزرگ در وسط جاده، چاله های بزرگ و کوچک سبب شده تا تردد در این محور گاهی منجر به پنجر شدن خودرو و یا حتی تصادف شود.
 در بسیاری از شهرها از مدتها قبل برای پذیرایی از مسافران نوروزی آماده شده و شهر را برای ورود گردشگران مهیا کرده اند اما در این محور کمربندی که مسیر تردد بسیاری از خودروهای است که گاهی در اسلام آباد غرب  توقف می کنند و گاهی هم از این شهر عبور می کنند، آسفالت نامناسبی وجود دارد.

در هر دو لاین جاده رفت و برگشت آسفالت نامناسب به خوبی دیده می شود و گاهی خودروهایی که در این مسیر برای نخستین بار و یا هنگام شب رانندگی کنند ممکن است سبب پنجر شدن لاستیک ماشین، واژگونی  و گاهی حواث دیگری شود.
با توجه به این وضعیت نامناسب آسفالت اما به نظر می رسد که آسفالت و لکه گیری و یا روکش در این محور کاملا به فراموشی سپرده شده است و هم اکنون که نوروز از راه رسیده و مهمانان زیادی به این شهر سفر می کنند با تردد از این محور گاهی دچار حادثه می شوند.
 
 برخی از مسئولین لیست بلندی از اقدامات خود اعلام می کنند که گاهی دیده می شود هزینه های چند صد میلیونی برای آسفالت بیان می شود اما این آسفالت ها کجا کار می شود، کسی آنها را نمی بیند.

در برخی از خیابان های اسلام آباد غرب وضعیت آسفالت آنقدر نامناسب است که رانندگان با دلهره در این مسیرها رانندگی می کنند .


علی باقری چهارشنبه 16 اسفند 1396 - 02:45 ب.ظ نظرات()