از ضعف مجمع نمایندگان استان کرمانشاه تا اظهار نظر های عجیب مدیران استانهای همجوار
اس
اسلام آباد جوان : این روزها نمایندگان  استانهای همجوار کرمانشاه با سخنان نابخردانه خود همچون زلزله  بر سر مردم استان کرمانشاه یاس و نا امیدی میریزند .
از سخنان جنجالی نماینده همدان در خصوص انتقال فرودگاه کرمانشاه به همدان گرفته تا اظهار نظر عجیب مسولان ایلامی  در انتقال مدیریت  نفت و گاز غرب کشور به ایلام، همه و همه حکایت از ضعف مجمع نمایندگان استان کرمانشاه را دارد .
وقتی که نماینده استان مجاور به خود حق اظهار نظر در مورد  انتقال مدیریت پروازهای فرودگاه کرمانشاه را میدهد چندان بی ربط هم نمیگوید چرا که استان کرمانشاه که سالهاست نام زیبای بیکارترین استان کشور را به دوش میکشد با همین مجمع نمایندگانی اداره میشود که هیچگاه نتوانسته اند لقب بیکارترین استان کشور را از دوش این استان پایین بگزارند و  تاکنون نتوانسته اند استان کرمانشاه را در مسیر پیشرفت قرار دهند .
هر چند مجمع نمایندگان در قبال آن اظهار نظرها موضع گیری نمودند اما مردمان استان کرمانشاه سالهاست به این باور رسیده اند که استانشان جز رکود و عقب ماندگی در اکثر حوزه ها دستاوردی نداشته است که اکنون بخواهند با انتقال مدیریت نفت و گاز دلخور و ناراحت شوند .امسال این اتفاق نیافتاد در آینده ای نه چندان دور این اتقاق خواهد افتاد


علی باقری شنبه 18 آذر 1396 - 10:10 ق.ظ نظرات()