تبلیغات
[ cb:blog_title ]
ادامه واکنش ها به توییت جنجالی نماینده اسلام آباد غرب ...
ا
اسلام آباد جوان :  بعد از انتشار توییت دکتر فلاحت پیشه نماینده اسلام آباد غرب و دالاهو در خصوص بازی ایران و سوریه و انعکاس این توییت در فضای مجازی،پایگاه خبری اسلام آباد جوان درمطلبی ( اینجا )  شایبه تبانی در این مسابقه را رد کرد که در همین راستا امروز خبرگزاری فارس نیز با انتشار مطلبی به این توییت واکنش نشان داد که متن این مطلب در زیر آمده است ...
پُست جنجالی‌تر از سلفی عجیب از سوی یک نماینده مجلس!
این روزها تلخ‌تر از نتیجه تساوی تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل تیم ملی فوتبال سوریه و خوردن دو گل که باعث شکسته شدن رکورد گل نخوردن تیم ملی شد، پست جنجالی یک نماینده مجلس در یکی از شبکه‌های مجازی بود.
 آنجایی که یک نماینده مجلس که شاید کمترین شناختی از فوتبال را داشته باشد، بحث تبانی تیم‌های ملی ایران و سوریه را به میان کشید که در اقدامی عجیب این پست منتشرشده همسو با رسانه‌های معاندی بود که در خارج از کشور به این شایعه دامن زده بودند. 
شائبه تبانی و تقویت آن از سوی یک نماینده مجلس، یک خودزنی تمام عیار بود که نه تنها مسئولان فدراسیون، مربیان و بازیکنان تیم ملی آن را رد کردند، بلکه حتی خود اعضای تیم سوریه نیز نسبت به این مسائل واکنش منفی نشان دادند. 
 به گواه تاریخ فوتبال که شاید این نماینده مجلس کمتر شناختی نسبت به آن دارد، تیم ملی ایران بارها مقابل سوریه به تساوی دست یافته و این نتیجه برای تیم‌های ملی ایران و سوریه غریبه نبوده است.
حالا اینکه چطور یک نماینده مجلس به استناد یک مساوی در فوتبال که بارها رقم خورده صحبت از تبانی می‌کند، نکته عجیب ماجراست. 
منبع : فارس

علی باقری چهارشنبه 15 شهریور 1396 - 10:44 ب.ظ نظرات()