اسلام آباد جوان ( باقری): اسلام آباد جوان
آقای روحانی به داد بیکاری در استان کرمانشاه برسید !
ا

اسلام آباد جوان: استان کرمانشاه در طول سالهای گذشته همواره یکی از سه رتبه نخست بیکاری کشور را به خود اختصاص داده است.  مرکز آمار ایران با اعلام نرخ بیکاری کشور به تفکیک استانها، بازهم کرمانشاه، چهارمحال بختیاری و استان البرز را بیکارترینهای کشور اعلام کرد.

در آخرین آمار مرکز آمار ایران البرز با ۲۰.۴، چهارمحال بختیاری با ۲۰.۳ و کرمانشاه با ۲۰.۲ در صدر جدول بیکارترین استانهای ایران با هم همنشین هستند.بیکاری کرمانشاه ۸.۶ درصد از میانگین کشور بالاتر و در شرایط بحران قرار دارد.آمار بیکاری کرمانشاه نسبت به بهار سال گذشته ۱ درصد رشد داشته است.

 امیدواریم با آغاز به کار دولت جدید  جناب روحانی،  واقعا ایشان فکری عاجل برای کاهش میزان بیکاری در استان کرمانشاه کنند  و جناب ریس جمهور  به داد بیکاری استان کرمانشاه برسد ،  چرا که ارایه آمار کاهش  بیکاری در روی کاغذ با مشاهدات عینی گسترش بیکاری در کشور  و استان کرمانشاه  چندان  با هم نمیخواند ‌.

با وجود ارایه آمار ایجاد یک میلیون شغل در طول ماههای گذشته  ، مشخص نیست سهم استان کرمانشاه از این به اصطلاح اشتغالزایی چه میزان بوده است که استان کرمانشاه همچنان در رتبه های نخست کشور از نظر بیکاری قرار دارد .
علی باقری چهارشنبه 14 تیر 1396 - 04:07 ب.ظ نظرات()