تبلیغات
اسلام آباد جوان
از واکنش نماینده تا سخنان متناقض مدیران در باب گلخانه اسلام آباد غرب !
ا
اسلام آباد جوان : پس از سخنان استاندار کرمانشاه  در باب گلخانه اسلام آباد غرب ؛ انتقادها نسبت به مدیران غیر بومی شهرستان افزایش یافت . بیکاران ،  بیکارترین شهر استان کرمانشاه  مدتها بود در آرزوی تحقق ایجاد این گلخانه  و به دست آوردن شغلی آبرومند بودند که گویی این روزها  تناقضات گفته های مدیران در باره آغاز به کار این گلخانه تمامی ندارد و امید بیکاران شهر مرصاد را نا امید کرده است .

نکته ای که باید در خصوص اسلام آباد غرب به آن توجه نمود و خود جای بسی درد دارد ، گماشتن پیمانکاران غیر بومی بر سر راه پروژه های عمرانی این شهرستان است که خود حکایتی شنیدنی از مشکلات این حوزه در این شهرستان دارد  .

 صدای ناکوک عدم آغاز به کار گلخانه اسلام آباد غرب اکنون  به مجلس رسیده است و این در حالی که اگر استاندار محترم کرمانشاه بحث متوقف بودن این طرح را مطرح نمیکرد  انتظار واکنشی مناسب از طرف مدیران وجود نداشت  . چرا که با گذشت بیش از یک سال از کلنگ زنی این پروژه و متوقف بودن طرح  سرانجام نماینده اسلام آباد غرب به فکر احضار وزیر به مجلس افتاده اند که هر چند اقدامی مثبت در قبال روند این پروژه است و میتواند گره ای از مشکلات مربوط به این طرح   باز کند  اما باید پرسید چرا پس از گفته های جناب استاندار و سپری شدن بیش از یک سال از کلنگ زنی این پروژه نماینده محترم  اسلام آباد غرب به فکر احضار وزیر  به مجلس افتاده اند ؟ آیا کمی دیر نیست ؟

هر چند نمیشود به سادگی از کنار ضعف مدیران در خصوص متوقف بودن طرح گلخانه اسلام آباد غرب گذشت چرا که جای بسی شگفتیست که با گذشت یکسال از کلنگ زنی یک پروژه اشتغالزایی همچنان این طرح در حالت راکد باقی مانده باشد  و مدیران شهرستان با تلنگر استاندار نسبت به متوقف بودن طرح واکنش نشان دهند ‌.

امید است با پیگیری های رسانه های شهرستان ، سرانجامی نیک در انتظار روند آغاز به کار این طرح باشد .علی باقری چهارشنبه 21 تیر 1396 - 05:38 ب.ظ نظرات()