تبلیغات
اسلام آباد جوان
وقتی قرار نیست گلخانه اسلام آباد غرب اشتغالزایی ایجاد کند !
اا

اسلام آباد جوان : در حالیکه استان کرمانشاه سالهاست پرچمدار حوزه بیکاری در  کشور ست  که شهرستان  اسلام آباد غرب از  اوضاع نامناسب تری حتی نسبت به استان از نظر بیکاری را تجربه میکند و متاسفانه  مسولین حوزه اشتغال شهرستان تاکنون به  وعده های که در باب اشتغال  داده اند نتوانسته اند چندان عمل  کنند .
پایگاه خبری اسلام آباد خبر در  خبری که   در آبان  ماه سال گذشته ،  بر روی خروجی خود قرار داد به نقل از مدیر کل جهاد کشاورزی استان و فرماندار شهرستان  جناب آقای کریمی ، بیان نمودند که  مقامات مسول از مزارع و مجتمع گلخانه ای شهرستان اسلام آباد غرب بازدید بعمل آورده اند .
در این بازدید فرماندار شهرستان از احداث گلخانه هیدروپونیک در مجتمع 57 هکتاری گلخانه شهرستان با اعتبار 550 میلیارد ریال  خبر دادند و بیان نمودند : این پروژه در بازه زمانی 18 ماهه آماده می شود که اشتغال 250 نفر بطور مستقیم را فراهم می نماید.
حال بعد از گذشت چند ماه نه تنها اقدامی جهت احداث  گلخانه و به تناوب آن اشتغالزای صورت نگرفته است ،   بلکه  طی این مدت  کارفرمای غیر بومی این پروژه علی رغم جذب اعتبار اقدام مثبتی  جهت تسهیل و تکمیل این پروژه انجام نداده  است . 
البته اسلام آباد غرب سالهاست عرصه آزمون و خطای کارفرمایان  غیر بومی قرار گرفته است که  همین عوامل سبب شده است بیکارانش مجبور به ترک دیار جهت امرار معاش شده اند . 
امیدواریم مسولان شهرستان در خصوص این گلخانه و عدم تکمیل آن و شایبه های مربوط به  کارفرمای غیر بومی آن توضیحات لازم را ارایه دهند چرا که بیکاری مردمان شهر مرصاد در کنار مدیران غیربومی شرکت ها چیزی نیست که بتوان به سادگی از کنار نام آن گذشت..


علی باقری شنبه 3 تیر 1396 - 11:27 ق.ظ نظرات()