تبلیغات
اسلام آباد جوان
دورخیز شورای پنجم ، برای انتخاب شهردار اسلام آباد غرب !

ا
اسلام آباد جوان : شهر اسلام آباد غرب  سالهاست به عنوان  بزرگترین شهرستان استان کرمانشاه از نظر جمعیت شناخته میشود . متاسفانه این شهر از  نظر زیباشناسی چندان توسعه نیافته است ،  شهر همان شهر است و کوچه ها همان کوچه ها ، گویی اندکی تغییر در این شهر محال است .
سیاه نمایی را در گفتار به کار نبریم شهردادان گذشته نتوانسته اند آنچنان که شایسته شهر مرصاد است ، اسلام آباد غرب را از نظر زیباشناختی دچار تحول نمایند . شاید فقط رنگ آمیزی جداول در ایام منتهی به نوروز را بتوان به عنوان  عمده ترین فعالیت شهرداری های اسلام آباد غرب جهت جذب گردشگر  در طول این سالها به حساب آورد  .
چند ماه مانده به آغاز کار شورای پنجم،  گزینه های انتخاب شهردار اسلام آباد غرب یکی پس از دیگری بر سر زبانها می افتد  و  حکایت از  سختی کار شورای پنجم در انتخاب شهردار دارد،  چرا که  آنچه که مشخص است شهر اسلام آباد غرب نمیخواهد قربانی سیاسی بازی ها و کج روی های گذشته شود در غیر اینصورت مردم بیشترین زیان را خواهند پرداخت.
بی شک شورای پنجم با انتخابی مناسب میتواند ضعف های شورای چهارم را کنار بگزارد و منتخبین مردم متعهدند تا شهر اسلام آباد غرب را اندکی دچار تغییر نمایند ‌  و ذکر این نکته واجب است که در روزهای آتی اطلاعات بیشتری از شهردار آتی اسلام آباد غرب در این پایگاه خبری منتشر میشود .


علی باقری شنبه 13 خرداد 1396 - 10:57 ق.ظ نظرات()