تبلیغات
[ cb:blog_title ]
با برنامه ترین کاندیدهای شورای شهر اسلام آباد غرب را بهتر بشناسیم ..
ا
اسلام آباد جوان :حدود یکصد تن از افراد از دو جناح سیاسی اصولگرا و اصلاح طلب و حتی مستقل در ماراتن انتخابات شورای شهر اسلام آباد غرب وارد رقابت شده اند .
از نمایندگان فعلی شورای شهر اسلام آباد غرب  گرفته تا برخی نمایندگان سابق شورای شهر، برای حضور در انتخابات پارلمان شهری اسلام آباد غرب نام نویسی کرده اند.

اما در این میان باید از نام های چون عابدین غلامی , بهروز جلیلیان , مرزبان بخشم , سعید رضایی تپه گله و اسحاق درود به نیکی یاد کرد . کاندید های که با برنامه مدون و دقیق وارد عرصه رقابت شورا شده اند و می توانند در صورت ورود به شورا , اسلام آباد غرب را دچار تغییر و تحولی اساسی  نمایند 
در این میان عابدین غلامی یکی از با برنامه ترین کاندیدهاست و طرح های ایشان مطمنا باعث ایجاد بستر مناسب توسعه و آبادانی در اسلام آباد غرب میشود .
بهروز جلیلیان فرهنگی برجسته اسلام آباد غرب نیز از شانس زیادی برای ورود به شورا برخوردار است و با پشتوانه ایلی که همراه خود دارد قطعا میتواند فرد مفیدی برای شورا باشد . 
در این میان نمیتوان از نام مرزبان بخشم وکیل برجسته و خبرنگار توانا و همچنین اسحاق درود عضو سابق شورای شهر به راحتی  گذشت,  یکی از مهمترین خصایص این دو پاکدست بودن آنهاست که همین زندگانی سالم مطمنا برگ برنده آنان برای ورود به شورای اسلام آباد غرب ست .
در پایان باید به نام سعید رضایی تپه گله اشاره کرد که مطمنا  به عنوان فردی که بخشی از  آرای جامعه محترم اهل حق را به خود اختصاص خواهد داد  میتواند آرای دیگر کاندیدها را به چالش کشد . 

بی شک در انتخابات شورای شهر پنجم هیچ کاندیدی از پیش برنده نیست و چه بسا , انتخابات این دوره عرصه ورود کاندیدهای جوان و تازه نفسی باشد که میتوانند اسلام آباد غرب را در مسیر پیشرفت و آبادانی قرار دهند.


علی باقری دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 - 01:56 ب.ظ نظرات()