تبلیغات
اسلام آباد جوان
شکست پروژه ایلگرایی در انتخابات ریاست جمهوری در اسلام آباد غرب
ا

اسلام آباد جوان : با نزدیک شدن به زمان انتخابات ریاست جمهوری دومین شهر سیاسی کشور اسلام آباد غرب  در تب و تاب انتخاباتی قرار گرفته است . در همین راستا  طرفداران دولت با دعوت از بزرگان و سران ایل کلهر , قصد داشتند با برگزاری یک میتینگ انتخاباتی بزرگ ضمن اعلام حمایت از جناب روحانی  , وزن سیاسی دکتر روحانی را در انتخابات پیش رو را افزایش دهند .
طبق شنیده ها بالغ بر بیست هزار دعوت نامه برای افراد و سران ایل کلهر جهت شرکت در این  مراسم  ارسال گشته بود اما نکته جالب توجه عدم استقبال عموم مردم و سران ایل غیور کلهر از این میتینک انتخاباتی بود . 
حال جدای از عدم حضور جمع کثیری از بزرگان ایل کلهر در این مراسم , نکته ای که باید به آن توجه نمود این است بحث ایلگرایی بیشتر در 
انتخابات شورای شهر و نمایندگی مجلس مطرح میشود و بیان کردن بحث حمایت های ایلی در انتخابات ریاست جمهوری نوبری ست که این روزها  طرفداران دولت  در اسلام آباد غرب آن را وارد جریانات سیاسی نموده اند .
فارغ از حمایت یا عدم حمایت ایلات از کاندیداهای ریاست جمهوری باید خاطر نشان کرد میوه ایلگرایی در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در اسلام آباد غرب بر چیده شد و ادامه این رویه در. انتخابات ریاست جمهوری چندان مناسب به نظر نمیرسد چرا که فکر و عقلانیت افراد ,نقش مهم و سازنده ای در انتخاب ریس جمهور آتی ایران اسلامی خواهد داشت.


علی باقری شنبه 16 اردیبهشت 1396 - 11:13 ق.ظ نظرات()