رسانه گریزی مدیران اسلام آباد غرب در جریان سفر وزیر بهداشت
اسلام
اسلام آباد جوان :رسانه گریزی مسئولان برخی از ادارات اسلام آباد غرب در کنار وجود روابط عمومی‌هایی که وظایف ذاتی خود را فراموش کرده و همچو سدی در  برابر مدیر خویش قرار می‌گیرند, باعث شد  در سفر وزیر بهداشت به اسلام آباد غرب  آنچنان که شایسته است این دستاورد عظیم اطلاع رسانی نشود .
این ضعف در  اطلاع رسانی آن هم برای سفری به این مهمی این سوال را برای خبرنگاران به وجود آورد که  آیا مدیران شهرستان  از جایگاه  و نقش خبرنگاران در انتقال اخبار جامعه خبر ندارند که در جریان ابن سفر از آنان دعوت به عمل نیاوردند.  گر چه تنی چند از خبرنگاران طبق وظیفه ذاتی خویش ,  شخصا اقدام به حضور در مراسم افتتاحیه فاز دوم  بیمارستان نمودند و این در حالی بود در صورت مطرح کردن  سوال از وزیر   و دیگر مسولین همراه , ممکن بود با این سوال روبه رو شوند که اصولا  با مجوز چه کسی در این افتتاحیه شرکت کرده اید ؟
بی شک  روزنه‌های امید خبرنگاران گوشه کوچکی از دنیای واقعی مدیران است و یک خبرنگار بدون هیچ چشمداشتی برای روایت روزگار خویش کوچه به کوچه مسیر را درهم می‌پیماید تا به سوژه و جلسه فلان مسول پ برسد .
زحمت‌کشان عرصه خبر با صرف هزینه‌ های سنگین گام در جلساتی می‌گذارند که  هیچ حقوقی از اداره ای دریافت نمیکنند . با این نداشته‌ها و عشق به‌کار نه تنها مسئولان و افرادی که از طریق همین خبرنگاران در کانون دید مردم و رسانه‌ها بوده و به همین راه رزومه خود را برای نشان فعال بودن جمع می‌کنند، اما همواره عدم توجه به خبرنگاران و  خواسته های آنان و این روزها رسانه گریزی مدیران گویا تنها راهکار آنان برای ادامه خدمت رسانی خویش است. 
بی شک با دعوت از خبرنگاران در جریان این سفر  شان  و جایگاه آنان مدنظر قرار میگرفت و سفر وزیر بهداشت به نحو مناسب تری از طرف رسانه ها   پوشش داده میشد . امیدواریم نهاد   فرمانداری و  اداره فرهنگ و ارشاد اسلام آباد غرب به نحو بهتر و شایسته تری در این گونه مراسمات به خبرنگاران توجه نمایند . 


علی باقری یکشنبه 27 فروردین 1396 - 07:56 ق.ظ نظرات()