حاشیه های افتتاح فاز دوم بیمارستان اسلام آباد غرب ...
اسلام
اسلام آباد جوان : فاز دوم بیمارستان اسلام آباد غرب که قرار بود شهریور ماه سال گذشته افتتاح شود  , سرانجام یک ماه مانده به انتخابات ریاست جمهوری توسط وزیر بهداشت  افتتاح شد .
افتتاح این بیمارستان در حالی صورت گرفت  که به گفته فرماندار محترم اسلام آباد غرب هنوز این بیمارستان با کاستی های مواجه است که امید است در آینده نزدیک  اعتبار کافی جهت استفاده بهتر از آن فراهم شود .
از نکات حاشیه ای این افتتاح میتوان به عدم دعوت از خبرنگاران آن هم برای این  پروژه ی مهم از طرف مدیران شهرستان  اشاره کرد  که چرا برای افتتاح این پروژه از آنان دعوت به عمل آورده نشده است . هر چند تنی چند از خبرنگاران شهرستان بنا بر وظیفه اخلاقی خود اقدام به  انتشار اخبار مربوط به افتتاح این بیمارستان پرداختند اما تعداد زیادی از خبرنگاران شهرستان  در این افتتاح غایب بودند .

از نکات دیگر افتتاح فاز دوم بیمارستان اسلام آباد غرب که باید به آن توجه کرد  , سخنان وزیر محترم بهداشت بود که به جای تمرکز بر روی اقدامات انجام گرفته توسط وزارت خانه اش بیشتر تمرکز خود را بر روی دفاع از عملکرد انجام گرفته توسط رییس جمهور و وزیر امور خارجه جناب ظریف گذاشت و در اظهار نظری عجیب بیان کرد  برخی تمام سلول های مغز شان یأس و ناامیدی تولید می کند در حالیکه آقای روحانی و آقای ظریف کارهای بزرگی انجام دادند و ورق برگشت کار از ایران هراسی و شرایطی که دیگران برای ظلم به ایران آماده کرده بودند به شرایط فعلی رسیده است.

 این سخنان  وزیر بهداشت درحالی بیان شد که یک ماه مانده به انتخابات ریاست جمهوری اکثر وزرای دولت در تلاشند که در افتتاح پروژه ها تمام تلاش خویش را در دفاع از عملکرد ریس جمهور به کار بندند ِ

البته در پایان باید افتتاح این بیمارستان را به فال نیک گرفت و از تلاشهای صورت گرفته مسولین در اماده سازی آن برای افتتاح تشکر کرد .
علی باقری جمعه 25 فروردین 1396 - 03:19 ب.ظ نظرات()