اینترنت ایرانسل در کما ! مشترکین اسلام آباد غرب بلاتکلیف !
اسلام

اسلام آباد جوان : شبکه های موبایل و اینترنت این روزها به روزهای اولی که این فناوریها وارد کشور شده بود بازگشته اند و چند وقتیست  کاربران اینترنت ایرانسل  با مشکلات و اختلالات بسیاری در دسترسی به اینترنت مواجه شده اند .
این اختلالات در بعضی مناطق اسلام آباد غرب از نمود بیشتری برخوردار است که به عنوان مثال امکان استفاده از اینترنت ایرانسل در شهرک جهاد در بسیاری از ساعات روز عملا وجود ندارد . 
جعت رفع این مشکل پایگاه خبری اسلام آباد جوان طی گفتگویی که با مدیریت اداره  مخابرات اسلام آباد غرب انجام دادند , ایشان بیان داشتند که مشکل کندی سرعت و پیگیری اختلال در اینترنت مشترکین ایرانسل عملا به دلیل اینکه این شرکت در اسلام آباد غرب فاقد نمایندگی ست  غیر  ممکن است و جهت رفع این مشکل باید با سامانه های شرکت ایرانسل ارتباط برقرار کرد . 
این مشکل که مدتهاست در اسلام آباد غرب وجود دارد تاکنون برطرف نگردیده است و به نظر نمیرسد به دلیل عدم وجود نمایندگی  این شرکت در اسلام آباد غرب مقام مسولی باشد که پاسخ این سوال را که  بالاخره چه زمانی این اختلال و مشکل قطعی اینترنت ایرانسل مرتفع خواهد شد, بدهد و مشترکین ایرانسل همچنان شاهد قطعی مکرر اینترنت خود باشند .علی باقری پنجشنبه 21 بهمن 1395 - 11:15 ق.ظ نظرات()