تبلیغات
اسلام آباد جوان
شاهکاری از بیمارستان اسلام آباد غرب
اسلام آباد جوان

اسلام آباد جوان : در طول این سالها فراوان از مشکلات بیمارستان اسلام آباد غرب نوشتیم از ضعف در خدمت رسانی به مراجعین تا خرابی مکرر دستگاه های بیمارستان . چندیست با برودت یکباره هوا و همچنین افزایش بیماری ، حجم مراجعه کنندگان به بیمارستان افزایش یافته است .
در تازه ترین مشکلات این بیمارستان در عصر چهارشنبه شاهد مراجعه تعداد فراوانی از بیمارانی بودیم که مطمنا خیل عظیمی از آنان به  دلیل ناتوانی مالی مجبور به مراجعه به بیمارستان جهت مداوا هستند ، متاسفانه حوالی ساعت پنج  عصر به ناگه با خراب شدن دستگاه چاپگر بانک بیمارستان تعداد فراوانی از بیماران و همراهان آنان  مجبور به  انتظار چند ساعته در هوای سرد بیرون بیمارستان شدند تا بلکه فرجی شود  و این دستگاه به مراجعه کنندگان روی خوش نشان دهد تا در نهایت  کار مردم راه بیافتد .  
اینکه یک بیمارستان با حجم عظیم مراجعه کننده فاقد یک دستگاه چاپگر در مواقع اضطرار در بخش بانک باشد  واقعا بسیار  عجیب است ، متاسفانه حتی در کنار بانک یک دستگاه خود پرداز هم وجود ندارد و یا اینکه در کنار خود متصدی دستگاه ارایه دهنده خدمات الکترونیک وجود ندارد تا مردمی که پول به همراه ندارند مجبور نباشند برای پرداخت هزینه ویزیت به تنها دستگاه خودپردازی که بدون هیچ گونه ادرس مشخصی معلوم نیست در کجای بیمارستان قرار دارد مراجعه کنند و پول نقد تهیه کنند. 
 با توجه به اینکه  در ایام بازگشت زوار اربعین هستیم تنی چند از مسافران اربعین از وضعیت به وجود آمده اظهار تاسف میکردند و پیمودن مسیر فراوان اخذ ویزیت تا بانک را به دلیل بستن درب خروجی ،  که بارها  در این مدت خراب شده است  مایه تعجب میدانستند. 
در بخش داروخانه نیز در اظهار نظری عجیب تنی چند از ، کارکنان داروخانه بیمارستان،  با بیان اینکه به دلیل خرابی دستگاه چاپگر بانک باید  جهت اخذ دارو ، بیماران به بیرون بیمارستان  مراجعه کنند عملا موجبات سردرگمی بیماران را فراهم آورده بودند در حالی که میشود با راهکاری مناسب  در همان بخش داروخانه هزینه دارو گرفته شود تا از اتلاف وقت بیماران جلوگیری شود. 
در پایان  سوال اینجاست اگر قرار است شخص بیمار جهت درمان  و کاهش هزینه به بیمارستان مراجعه کند ایا درست است با خراب شدن چند ساعته یک دستگاه چاپگر مجبور باشد هزینه تزریقاتی را که در بیمارستان بسیار ارزان تمام میشود با مراجعه به پزشک خصوصی چند برابر بپردازد .
 واقعا خراب شدن دستگاه چاپگر بانک بیمارستان اسلام آباد غرب  آن هم به مدت چند ساعت شاهکاری ست که فقط باید در این بیمارستان  آن را مشاهده کرد .. البته نباید عملکرد پرسنل زحمت کش را به زیر سوال برد چرا که بسیاری از آنان با توجه به تعداد فراوان مراجعه کننده گاها به اندازه چندین نفر خدمت رسانی میکنند . 
به نظر میرسد انتظار بهبود در کیفیت خدمت رسانی  حتی با توجه به تغییر مدیریت بیمارستان سرابی ست که تا زمان افتتاح فاز دوم بیمارستان اسلام آباد غرب باید منتظر آن  بود .  
بی صبرانه در صورت اظهار نظر مسولین بیمارستان مطمنا جوابیه آنها در این پایگاه خبری منتشر خواهد شد. 


علی باقری پنجشنبه 4 آذر 1395 - 03:56 ب.ظ نظرات()