تبلیغات
اسلام آباد جوان
کدام فیش اسلام آباد غربی ها نجومی ترست !
اسلام آباد جوان

اسلام آباد جوان  :صحنه ای در فیلم "اخراجی ها"بود که همه چیز را برای نیروها قدغن می کرد.اکبر عبدی دیالوگی گفت که بیشتر وصف حال اکنون فقرای کشور ماست. او گفت"پس بگید یه بارکی بمیرید دیگه"
همه چیز به کنار مشکل بیکاری، گرانی، مسکن، قیمت بالای خودرو و  اظهار شرمساری ناشی از لغو یک سخنرانی و در  نهایت آن برجام نا فرجام که مشخص نیست چه زمانی آثار مثبتش را خواهیم دید ... تمامی اینها به کنار ....
اما سوای همه اینها جدیدا فیش های آب و برق و تلفن  هوش از سر ادمی میبرد ؟ آنقدر ارقام بالاست که لحظه ای گیج میشوی و لحظه  گریه ات میگیرد!!
اصلاح الگوی مصرف سر جای خود کمبود آب هم درست اما قیمت برق و گاز چرا باید در اولین کشور دارنده انرژی دنیا آنهم در شرایط مشکلات فراوان مردم اینقدر بالا باشد؟؟
این یک حقیقت است که مردم استان کرمانشاه سالهاست در رتبه نخست بیکاری کشور هستند و بسی از آنان از تامین مایحتاج روزانه خود نیز ناتوانند  متاسفانه فیش هایی که قبلا دو ماه یکبار به درب خانه ها می آمدند  اکنون چهل روز یکبار تشریف می آورند البته گاها کمتر از چهل  روز.
در واقع دولتمردان تدبیر در تدبیری خلاقانه آخر ماه  پول یارانه ها را که بدون تغییر همان 45 هزار تومان است پرداخت میکنند و دو روز بعد در هجوم ناجوانمردانه فیش ها آنها را از جیب مردم دوباره به جیب خود واریز میکنند!! مگر قرار نبود با حذف یارانه ثروتمندان این یارانه به جیب فقرا واریز شود پس چه زمانی این عمل ممکن میشود تا شاهد خیل عظیم بیکارانی که صبح هنگام در چهار راه شهرستانی در انتظار بیست هزار تومان هستند نباشیم .. گویا بسیاری از مردم اسلام آباد غرب از فیش های نجومی فقط فیشهای سه گانه تلفن و برق و گازشان نجومیست ... 
سخن در اینجا بر سر افزایش تعرفه و  قیمت فیشهای مصرفی خانوارهاست که هر از چند گاهی مدیران در اقدامی عجیب آنها را گران میکنند . البته همگان مطلعند رعایت الگوی مصرف برای همگان امری لازم الاجراست و برای فقیر و غنی رعایت این الگو واجب است .علی باقری چهارشنبه 3 آذر 1395 - 10:54 ق.ظ نظرات()