جاده اسلام آباد غرب به روستای شیان نیازمند توجه ویژه مسولین !
اسلام آباد جوان

 اسلام آباد جوانتصادفات جاده‌ای یکی از عوامل اصلی ایجاد خسارات و تلفات جانی و مالی  در اسلام آباد غرب به شمار می‌رود و اگرچه با تلاش دستگاه‌ها و نهادهای مسئول در طول سال های اخیر تا حدودی از شدت آن کاسته شده اما هنوز نیز مشاهده می‌شود که در اثر حوادث جاده‌ای برخی  از همشهریامان جان می‌ دهند و برخی دیگر نیز با صدمات جسمی یا مالی مواجه می‌شوند.

جاده اسلام آباد غرب به روستای شیان  یکی از محورهایی محسوب می‌شود که در طول سالیان اخیر شاهد تصادفات جاده‌ای بسیاری اعم از فوتی، جرحی و خسارتی بوده است.

محدوده‌ای که همچنان در طول شبانه‌روز از محورهای بالقوه خطرآفرین محسوب می‌شود که غیراستاندارد بودن آن باعث بروز حوادث بسیاری می‌شود و در برخی مواقع ضریب خطر و حادثه برای رانندگان غیربومی و ناآشنا به موقعیت این جاده بسیار بیشتر از افرادی است که پیش‌از این تجربه رانندگی و تردد در این محور را داشته‌اند.

جاده‌ای که سال هاست پر از دست انداز بوده و سبب شده بلای جان و مال برخی رانندگان و سرنشینانی شود که اکنون در پیشوند نام آن‌ها عنوان مرحوم یا مرحومه قید می‌شود و برای برخی دیگر نیز تداعی‌کننده خاطراتی تلخ و ناگوار است.

با توجه به اینکه جاده اسلام آباد غرب به شیان در مسیر تردد  دهها روستا قرار دارد که هر روز جهت تامین نیازهایشان به شهر اسلام آباد غرب می آیند ، امیدواریم هر چه زودتر مسولین  امر اداره ی راه نسبت به عریض تر نمودن این جاده و نصب علایم هشدار دهنده آن اقدام کنند چرا که در غیر این صورت باید  باز هم شاهد وقوع تصادفاتی نظیر آنچه که در هفته گذشته رخ داد و  باعث جان باختن تنی چند از هم شهریامان شد باشیم.علی باقری یکشنبه 9 آبان 1395 - 11:50 ق.ظ نظرات()