پیام مدیریت حوزه امام خمینی ( ره ) به مناسبت شهادت فرزند اسلام آباد غرب
اسلام آباد جوان
اسلام آباد جوان : پیام حضرت حجت السلام والمسلمین كرمى (دام ظله)مدیریت محترم حوزه علمیه حضرت امام خمینى (رحمة الله علیه) اسلام آباد غرب به مناسبت شهادت شهید مظلوم مصیب قنبرى

در مسلخ عشق جز نكو را نكشند
روبه صفتان زشت خو را نكشند

به یاد فرزانگانی سخن می آغازم که از دام و دانۀ رنگین و ننگین بازار جهان وارهیده اند و عاشق محضر «دوست» و منظور حضرت «او» یند.
پروانگانی که در تیه قربت و بر آستان رؤیتش، پروا به یک سو نهاده اند و جان و دل به شعله عشقش زده اند؛ آتش در عالم زبونی و نامردمی ها در زده اند و پرتوافشان راه انسان های وامانده و درمانده اى گردیدند که پای در گل طبیعت دارند.
مخلِصین محبّی که در طریق وصال، «راست قامتان جاودانه تاریخ» مانده اند؛ از خاك بر افلاك قد كشیده اند و خود را به سرچشمه خورشید درخشان رسانیده اند و در تبار مخلٓصین، مرگ را به سُخره گرفته، مرجع «یا ایّتها النّفس المطمئنه» و مدعوّ «ملیک مقتدر» گشته اند.
مردانی مرد که دنیا و مافیها را پس پشت افکنده اند و بر خوان نعمت الهی، «عند ربّهم یرزقون» اند. آنان که افلاک را در نوردیده اند و در عروج به ملک «قاب قوسین» تاج خلیفة اللهى خود را، نه تنها به رخ سبزپوشان عالم بالا که به رخ همه هستی کشیده اند.
کریمانی که به عهد الست وفا نموده اند و بر عهد خویش با «الله» پای فشرده اند و تمامی بودِ خود را در پای معامله با حق و حقیقت، در مسیر راستی و درستی، پرهیز و پرواز و بندگی «الله» پاک در باخته اند و به عزّت و عظمت جاوید دست یازیده اند. بندگانی صالح که در صفوف «مرصوص» به نصرت خدا و مقابله بی امان با اهریمنان قد علم کرده اند و از ناصر معِزّ نصرت یافته، مفسّران تمام عیار عبودیّت مطلق اند که گام هایشان در طریق خداوند یگانه تثبیت گشته است : «ان تنصرالله ینصرکم و یثبّت اقدامٓكم».
سپاس، خداى را كه نقاب از چهره كریه <<روبه صفتان زشت خو>> یی برداشت كه طاغوت هاى دوران یعنى شیطان بزرگ، رژیم غاصب صهیونیستى و هم پیمانان پست آنها را اولیاء خود قرار داده اند و با خضاب كردن چنگال پلشت خود از خون <<عباد الله المخلصین>>، از دایره ى اسلام ناب خارج شده، در ظلمات گوناگون كفر به خداوند بزرگ و پیامبران و كتب آسمانى فرو رفته اند : <<و الذین كفروا اولیاء هم الطاغوت یخرجونهم من النور الى الظلمات>> پس در آتش خشم مسلمانان مومن خواهند سوخت و در عقبى نیز، هیزم همیشگى دوزخ قهر الهى خواهند گردید :<< اولائك اصحاب النار هم فیها خالدون>>
آستان محبوب ازلى دگر بار پذیراى عبد مخلصى از دیار مرصاد گردید. پرواز مجاهد شهید جناب مهندس مصیب قنبرى، نماد جهاد فى سبیل الله و نمود تجدید میثاق جاودان فرزندان اسلام ناب محمدى و فرزندان شهر شهید پرور مرصاد را به حضرت ولى عصر (عجل الله تعالى فرجه الشریف)، خلف صالح ایشان مقام عظماى ولایت و مردم شهید پرور اسلام آباد غرب تبریك و تسلیت عرض مى نمایم.
روح الله كرمى نیا
مدیر حوزه علمیه حضرت امام خمینى (رحمة الله علیه) شهرستان اسلام آباد غرب


علی باقری یکشنبه 2 آبان 1395 - 10:33 ب.ظ نظرات()